Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-08 15:20 | Карлівка
День працівників освіти

 


04 жовтня 2013 року у районному будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників освіти.

 

З професійним святом педагогів Карлівщини привітали міський голова Володимир Слєпцов, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Якуба, голова районної рад Петро Світлик, начальник відділу освіти РДА Людмила Слєпцова та директор СТОВ «Світоч» Василь Кириченко.

 

Міський голова Володимир Слєпцов привітав освітян : «Хай кожному з вас, шановні освітяни, на серці буде тепло і приємно від того, що ви робите надзвичайно важливу і потрібну справу. Хай шанують і поважають вас учні та вихованці, хай з гордістю називають ваші імена. Хай намагаються бути схожими на вас, хай беруть вас собі за взірець, адже ви варті цього».

 

Також почесні гості виконали приємну місію – вручили десяткам кращих представників освітянської галузі Карлівщини почесні відзнаки. Крім того, як повідомила ведуча свята, вона ж і голова районної профспілки працівників освіти Ольга Черненко, цілий ряд педагогів будуть відзначені з нагоди професійного свята ще й преміями.

 

Не менш приємно освітянам було одержувати й віршовані та пісенні вітання від дітей – своїх учнів та вихованців, а також від аматорів сцени, серед яких чимало їхніх колег-педагогів. Адже недарма кажуть, що талановита людина – талановита в усьому.

 

 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua