Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-23 15:39 | Волочиськ
Волочиськ : Тристороння зустріч у Мєхуві

 

У серпні місяці 2013 року у братньому польському місті відбулась тристороння зустріч між муніципалітетами міст Волочиська (Україна), Мєхува (Польща) та Ерва (Бельгія). Ініціатором саме такого, тристороннього, формату зустрічі виступив бурмістр гміни і міста Мєхув пан Даріуш Марчевський, який запросив делегацію з бельгійського міста-побратима Ерв познайомитись з українськими колегами.

За розпорядженням міського голови Костянтина Черниченка Волочиську міську раду представляла секретар ради Аліна Коваль, якій було доручено провести переговори з метою встановлення майбутньої дружньої співпраці з містом Ерв в рамках угоди про побратимство.

Успішному виконанню поставленого завдання сприяла святкова атмосфера, адже гості прибули на урочистості з нагоди Гмінних дожинок, якими щорічно завершуються жнива у Мєхуві. На запрошення польської сторони цього разу вирушили учасники зразкового танцювального ансамблю «Фламінго» під керівництвом депутата Волочиської міської ради Галини Химич. За доброю традицією у подарунок українці привезли танцювально-естрадну програму і вразили своєю вокальною та хореографічною майстерністю не лише господарів свята, а й бельгійських друзів.

«Ми в захваті від української привітності, від надзвичайної професійності і таланту ваших дітей, - сказав мер міста Ерв П’єр-Ів Jeholet, приймаючи у подарунок запашний коровай і національну українську символіку.– Мені дуже приємно бачити жовто-блакитні кольори українського прапору, і це для нас знаковий збіг, тому що ці кольори також є офіційними кольорами нашого міста Ерв.»

Ерв є центром комуни у Валлонії, до муніципалітету котрого входять 11 поселень з населенням 17 166 осіб, розташований у провінції Льєж. Належить до французької мовної спільноти Бельгії.

За словами Даріуша Марчевського через культурний обмін відбувається найкраще налагодження міжнародних зв’язків, започатковується співпраця у інших галузях: економічній, соціальній, освітній, спортивній, тощо. Для міста Волочиська це питання є особливо актуальним, адже воно чітко ідентифікує себе як проєвропейське місто.

Підписання угоди про побратимство з бельгійським містом Ерв, одним із міст Старої Європи, буде ще одним доказом наближення до європейської спільноти. Волочиськ знаходиться за крок від досягнення цієї мети, оскільки приємним наслідком зустрічі стало запрошення української делегації до Бельгії.

Волочийська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua