Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-23 15:22 | Черкаси
На Черкащині під час підриву авіаційних боєприпасів загинув офіцер ВПС

У Черкаські області під час підриву авіаційних боєприпасів загинув офіцер військово-повітряних сил. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає УНН.

Як йдеться у повідомленні, майор М.Олійник керував групою солдатів, яка займалася утилізацією авіаційних боєприпасів методом підриву на полігоні, коли заряд несподівано здетонував. Майор загинув через те, що у момент вибуху із невідомих причин опинився у зоні ураження.

Інцидент наразі розслідує військова прокуратура. На місці трагедії працює спеціальна комісія, яка повинна встановити, через що сталася передчасна детонація. У військовій прокуратурі за фактом загибелі майора М.Олійника відкрито кримінальне провадження .

Крім цього, військова прокуратура вже відібрала для експертизи залишки боєприпасів, щ вибухнули. Тим часом у міністерстві збройних сил України вирішують питання про виплату компенсації сім'ї загиблого. У майора Миколи Олійника залишилися дружина і неповнолітня дочка .

Зазначимо, в Україні за різними оцінками, зберігається 1,5-2 млн тонн непридатних снарядів, які потребують утилізації. У той же час Міноборони цього року скоротило державне фінансування на утилізацію боєприпасів. Через економію українські боєприпаси підриватимуть. За словами експертів, доцільніше та безпечніше утилізувати боєприпаси методом промислового розбору.

Унн

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua