Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-19 18:01 | Черкаси
У черкаському пивному ресторані нагородили коментаторів «Прочерку»

Учора в ресторані «Оскар» відбулося нагородження читачів «Прочерку» – переможців конкурсу на кращий коментар про пивний ресторан.

Троє найкреативніших читачів отримали від адміністрації закладу дисконтні картки, подарункові сертифікати на суму 100 гривень, а також сертифікат на отримання фірмової страви – качки.

Фірмова страва закладу – качка

Фірмова страва закладу – качка


Крім того, для переможців конкурсу провели екскурсію до виробничого цеху броварні з дегустацією свіжозвареного пива. Також їх ознайомили з фірмовими стравами ресторану, серед яких м’ясний шпіц, тушкована капуста, фірмова качка, свиняче коліно тощо.


На екскурсію з дегустацією запросили також журналістів черкаських ЗМІ.

Пивовар «Оскару» Вадим Корженевський ознайомлює відвідувачав «Оскару» з інгредієнтами пива

Пивовар «Оскару» Вадим Корженевський ознайомлює відвідувачав «Оскару» з інгредієнтами пива


Серед переможців – коментаторів «Прочерку» єдина жінка – Наталя. За подарунками вона прийшла в «Оскар» з чоловіком та сином. Жінка є частим гостем пивного ресторану.

– Уперше я сюди прийшла десь півроку тому. Збираємося компанією, щоб поспілкуватися. Люблю їхнє авторське пиво, – говорить жінка.

Разом зі ще одним креативним коментатором «Прочерку» – Вадимом – вона наважилася зіграти в «алкошашки».

Переміг у турнірі Вадим

Переміг у турнірі Вадим


– Мені тут подобається інтер’єр, кухня, ну і пиво, звичайно. З пива найбільше люблю «преміум» або темне. Що стосується страв, то картопляні крокети – поза конкуренцією. Сьогодні ще спробував «льодяну гірку». Теж сподобалася, – запевняє чоловік.

Та найбільше його вразила екскурсія до пивного цеху.

– Я дуже радий, що пиво там готує людина, яка має такий солідний досвід (пивовар «Оскару» Вадим Корженевський має 40-річний досвід виготовлення пива, – ред.), – підкреслює коментатор «Прочерку» Вадим.

Перше ж місце серед коментарів посів черкащанин Сергій.

На фото – переможець конкурсу Сергій

На фото – переможець конкурсу Сергій


– Над своїм коментарем думав недовго, тому що писав правду. Насамперед в «Оскар» мене змушує приходити їхнє смачне пиво, проте приємно здивувала і кухня. Це виявилося додатковим стимулом прийти сюди. Страви намагаюся щоразу брати нові, дегустувати, – розповідає Сергій.

Під час заходу всі охочі мали можливість висловити свої пропозиції щодо покращення роботи закладу, а також поспілкуватися з кухарями, пивоваром та іншими працівниками ресторану.

Нині ж в «Оксар» активно готуються до «Октоберфесту», що відзначатимуть у черкаському ресторані з 29 вересня до 6 жовтня.

Прочерк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua