Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-19 13:01 | Львів
Екс-керівнику Залізничної райадміністрації Львова світить від 5 до 10 років

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом затримання на хабарі посадовців Залізничної районної адміністрації Львова.


Зокрема, як інформує УДСБЕЗ ГУ МВС України у Львівській області, кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 368 КК України.


Як повідомили у міліції, голова і посадовці РА одержали неправомірну вигоду за укладання угоди з приватним підприємством щодо проведення будівельно-ремонтних робіт житлового фонду в одному з районів міста, затвердження відповідних актів із завищеними обсягами виконаних робіт та безперешкодне перерахування за виконані роботи коштів з бюджету держави.


«Службовці райадміністрації кошти отримали, однак скористатись так і не встигли, оскільки їх затримали правоохоронці. Сума своєрідного «відкату» сягнула майже п’ятої частину від обіцяних для оплати підприємству бюджетних коштів», – пояснили у міліції.


С. 4 ст. 368 КК України – прийняття службовою особою пропозиції чи обіцянки надати їй або третій особі неправомірну вигоду у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв Вголос, учора у Львові за хабар затримали голову Залізничної районної адміністрації Мирона Тереха, його заступника та керівника одного з відділів.


Міський голова Андрій Садовий учора ж підписав розпорядження про їх звільнення і утік зі Львова.


Вголос

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua