Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-16 11:37 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Книгу любіть – це ж маленька зернинка Правди і віри, і з неба краплинка.

Синьоокий вересень, здрастуй!

 

Море усмішок, квітів навколо:
Чорнобривці, жоржини, айстри.
Ми спішим на твій поклик, школо!
 
Вітаємо вас, дорогі наші читачі, з початком для когось першого навчального року, а когось - зі слідуючими сходинками мудрості та знань! Успіхів вам у навчанні та великого бажання отримувати ці знання!

Центральна дитяча бібліотека оголосила з 1 червня конкурс «Найкращий читач літа – 2013», який продовжувався до 31 серпня.

Ціле літо діти-користувачі відвідували цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини, брали книги, малювали, гралися, оглядали книжкові новинки, цікаві виставки, дитячі періодичні видання, спілкувалися з однолітками в мережі Інтернет та багато іншого. Але для тих дітей, які були запрошені в гості до ЦДБ 14 вересня, впевнена, найцікавішим було читання.
 
Саме в цей день Центральна дитяча бібліотека підвела підсумки конкурсу серед наймолодших читачів (дошкільники, учні 1-4 кл.) В період з 1 червня по 31 серпня діти відвідали бібліотеку 6.414 разів, прочитали 16.232 кн. – це дуже гарні показники.
 
Отже, «Найкращими читачам літа – 2013 року» серед дошкільнят визнано: Березюк Алісу (ДНЗ №2) прочитано 49 кн. та Пологняк Ладу (ДНЗ № 14, а сьогодні ученицю 1 кл. ЗОШ №4) – 47 кн. Серед учнів 1-х класів шкіл міста: Матвійчука Кирила – ЗОШ №4 – 1-а кл. – 29 кн. Та Гордійчук Світлану – ЗОШ №3 -1-а кл. – 27 кн. Серед учнів 2-х кл. : Михайлову Анастасію – ЗОШ №2 -2-б кл. – 22 кн. Серед учнів 3-х кл.: Пологняка Данила – ЗОШ №4 – 3-а кл. – 35 кн., Вишнівську Марину – ЗОШ №1 – 3-а кл. – 34 кн., Матвійчука Іллю – ЗОШ №4 – 3-бкл. – 25 кн. Серед учнів 4-х кл.: Нізовцева Владислава – ЗОШ №1 – 4-б кл.- 25 кн.
 
Переможці отримали солодкі «медалі» та невеличкі призи, а всі присутні - радісні хвилини дитячої веселої концертної програми, вітання від директора районної центральної бібліотеки Ковалевської Лариси Дмитрівни, яка від імені батьків висловила подяку бібліотекарям напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.
 
Ми щиро вітаємо всіх наших юних читачів – це справжня, і в когось перша велика перемога, і немає значення, в кого на скільки більше чи менше книжечок прочитано, головне, що кожний прочитав цікаві пізнавальні, розважальні, серйозні, сумні, веселі книги. Ті книги, які до вподоби саме кожному з них. Головне, що діти отримують не тільки задоволення від читання, а ще й стають набагато розумнішими, ерудованішими. І дуже приємно, що серед переможців багато дітей з читаючих родин, де читає вся родина: батьки і діти. Це родини Пологняків, Матвійчуків, Нізовцевих, Гордійчуків. Честь вам та шана! Дякуємо, що ви з нами!
 
До нових зустрічей!
 
Колектив ЦДБ
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua