Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-17 12:00 | Бердичів
Бердичівщина урочисто вшанувала кращих зі своєї спортивної родини

 

Люди особливого гарту зібралися днями в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації: свого часу до життя кожного із них увійшов спорт. Увійшов, аби міцно і надовго посісти у способі життя домінуючу позицію. Вони називають себе великою спортивною родиною Бердичівщини, тож День фізичної культури і спорту вирішили відзначити усі разом. За всіх часів здорові тілом і духом люди складали опору будь-якого суспільства, заявляють місцеві прихильники здорового способу життя. Сьогодні стає все більш популярним бути молодим і здоровим, кажуть вони та обіцяють і надалі докладати усіх зусиль для відродження масового фізкультурного руху та згуртування навколо себе всіх, кого зігріває особливий спортивний азарт.

Бердичівщина спортивна не пасе задніх ані на теренах області, ані у залах, на полях та майданчиках усієї країни, з приємністю констатують керівники району. Лише зовсім далека від спорту людина не знає про успіхи місцевої команди з хокею на траві «Старт», про перемогу в обласному етапі гри «Зірниця», про набирання потужності футболом. Батьки, котрі надихають своїх дітей на заняття спортом, директори шкіл та вчителі фізичного виховання, тренери дитячо-юнацької спортивної школи, спортивні чиновники, голови сільських рад ну і, звісно, талановита спортивна молодь – ось ті люди, котрим слід дякувати за те, що фізична культура і спорт на Бердичівщині розвиваються й міцнішають, переконані її очільники.

Володимир Збаражський, голова Бердичівської РДА: «Є багато у нашій державі професійних свят, але свято фізичної культури і спорту – це те свято, що стосується всіх, від найменших до найстарших. Цей день постійно нагадує нам про те, що нам потрібна сильна нація, здорові й гарні люди.»

Федір Колібаба, заступник голови Бердичівської районної ради: «У цій залі зібралися люди, котрі рухають спорт і знаходяться в авангарді спортивного життя не лише нашого району. Фізична культура і спорт – це молодість, краса, здоров’я. Тож вітаю вас із цим святом і зичу, аби ви завжди із задоволенням робили свою справу, пропагуючи здоровий спосіб життя.»

Серед численних нагороджених на спортивному дійстві були переможці та призери минулорічної Спартакіади учнів серед шкіл І-ІІІ-го та І-ІІ-го ступенів. До першої трійки кращих увійшли Гришківецька гімназія, Рейська та Маркушівська школи, до другої – школи сіл Райки, Никонівки та П’ятигірки. Одні за одними виходили на сцену пари кращих учнів-спортсменів. Це та молодь, котра кує спортивну славу Бердичівщини, кажуть у районі, і передрікають багатьом із них гарну спортивну долю. Відзначили на святі й тих, хто, власне, прищеплює юнакам та дівчаті інтерес до здорового способу життя. В авангарді цієї когорти тренери-викладачі районної ДЮСШ, очолюваної Юрієм Легким: Володимир Дмитришин, Євген Мокрицький, Василь Шевчук, Олександр Нікітін, Олександр Ульченко, Микола Срібницький та Володимир Синяк.

Лави сподвижників фізкультури і спорту у районі ширяться, констатували на урочистостях, а це є ознакою утвердження у ньому ідеалів людської краси та духовного здоров’я.

Телеканал "ВІК"

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua