Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-16 17:29 | Вишгород
Вишгород : Зусилля обласної влади спрямовані на популяризацію здорового способу життя

У Вишгороді відбулося засідання круглого столу за участю заступника голови Київської облдержадміністрації Олександра Басая та президента Федерації футболу України Анатолія Конькова.

Під час засідання сторони обговорили питання щодо реконструкції стадіону “Енергетик”у місті Вишгороді та будівництво критого манежу.

За словами Олександра Басая, реконструкція головного стадіону у Вишгороді буде проведена вперше від часу його будівництва.

- На доручення Президента України та відповідно до Загальнодержавної програми розвитку фізичної культури і спорту зусилля обласної влади спрямовані на популяризацію здорового способу життя та залучення широких верств населення до масового спорту, - сказав Олександр Басай. - Зайняття спортом загартовує організм, закладає міцну основу майбутнього здоров’я кожної людини.

Заступник голови ОДА також повідомив, що на футбольному полі стадіону буде нове покриття та встановлено сучасні трибуни, які вміщуватимуть 7 тисяч людей.

- Наше завдання створити всі умови, аби до занять спортом щоразу долучалося більшенаших краян, - зазначив Олександр Басай.

Критий манеж планують побудувати відповідно до європейських стандартів, оснастити сучасними роздягальнями, біговими доріжками та створити всі умови для круглорічного тренування спортсменів.

Прес-служба Київської облдержадміністрації

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua