Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-09-16 13:45 | Луцьк
Під луцькою мерією мажор припаркував «Мерседес» на «зебрі»

 
Фото з zik.ua


Автомобіль «Мерседес» із номерами, що легко запам’ятовуються, 13 вересня зранку припаркували просто на пішохідному переході біля Луцької міськради на вулиці Богдана Хмельницького.


Світлину із зафіксованим фактом у своєму Facebook оприлюднив керівник Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайло Наход, пише IA ZIK.


Наход розмістив у соціальній мережі світлину із припаркованим на «зебрі» чорним «Мерседесом» із номерами, що легко запам’ятовуються. «Годину тому це авто стояло прямо на пішоходному переході біля міської ради. Таке паркування за цим авто помічено не вперше і не лише біля міської ради. Є припущення, що авто когось із депутатів. Хто знає героя? Може, працівників ДАІ зацікавлять такі паркування нарешті?», – пише Наход.


За інформацією IA ZIK, цим автомобілем користується луцький підприємець, який займається транспортними перевезеннями.


Нагадаємо, відповідно до Правил дорожнього руху, забороняється зупинка транспортних засобів на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі.Четверта Влада


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua