Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-07-21 09:05 | Львів
Погрози замість якості: перевізники самовільно піднімають тарифи

Львівські перевізники погрожують бунтом міській владі та львів’янам, які на громадських слуханнях не погодили підняття тарифу на проїзд в міському транспорті до 3 грн.


У серпні вони погрожують ввести вільний тариф та обмежити категорії пільговиків, які матимуть право безкоштовного проїзду.


Сьогодні перевізники заявили – мають законне право запровадити обґрунтований, на їх думку, тариф на перевезення, якщо його не погоджує влада.


Згідно з чинним законодавством, наголосив голова ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників Іван Велійка, на вільний тариф перевізники мають право перейти, якщо вартість його складових зросла хоча б на 10%, а з часу запровадження у Львові 2 грн., ціна пального піднялась на 30%.


«Перевізники, на засіданні львівського обласного осередку Асоціації перевізників, підняли питання про те, що оскільки у Львові транспорт здійснює перевезення в режимі таксі, ми маємо повне право змінити вартість проїзду», – заявив Велійка.


Цього разу, перевізники різкі і не збираються задобрювати львів’ян обіцянками, що транспорт курсуватиме за графіком, автобуси будуть справними і чистими, а водії охайними і культурними. «Якість перевезень напряму залежить від економічного стану підприємств», – сухо заявив Іван Велійка.


Схоже, перевізники не погодились виконати основну вимогу львів’ян, висловлену під час громадських слухань – спершу якість, потім гроші. Тоді громадськість заявила, що сьогодні автотранспортні підприємства не відпрацьовують навіть тариф у 2 грн., адже аби прибирати автобуси, дотримуватись графіку руху та елементарних норм культури додаткові кошти не потрібні.


У відповідь, перевізники вирішили змусити львів’ян платити ще більше. Адже, із переходом на вільний тариф, проїзд у автобусі коштуватиме дорожче, ніж 3 грн. У місті запанує тарифний безлад, адже вартість проїзду кожен перевізник встановлюватиме самостійно.


Як пояснив Велійка, коли перевізники перейдуть на вільний тариф податкова перестане відшкодовувати перевізниками податок на додану вартість. Тож його автоматично вкладуть у вартість проїзду.


«Це неприємний факт в першу чергу для тих, хто буде користуватись транспортом, тому, що їм доведеться платити на 20% дорожче. Ми свідомі того, що це досить непопулярний крок», – заявив Іван Велійка.


Про те, яким буде розмір тарифу Велійка, наразі не говорить, каже, рішення про вільний тариф прийняли 11 липня і ще не встигли зробити усіх необхідних підрахунків.


Однак, аби приблизно підрахувати якою буде ціна проїзду багато часу не потрібно. Обґрунтованим, на думку перевізників, є тариф у 3 грн. До цієї суми, також, необхідно додати 20% тарифу – це ПДВ, який перестане відшкодовувати податкова. Відтак, мінімальна ціна проїзду буде у межах 3,6 грн. До неї кожен перевізник на власний розсуд додасть це 10-20 коп. Тож у кожній маршрутці вартість проїзду буде різною.


«Про розмір тарифу ми зараз не говоримо, усі транспортні підприємства зараз здійснюють розрахунки вільного тарифу. Для кожного підприємства цей тариф, скоріш за все, буде різним. Але, не меншим, ніж 3 грн. – це однозначно. Кожне підприємство відрізняється: одне має власну матеріальну базу, інше орендовану, тому видаткова частина у всіх різна. Але суттєвої різниці не буде, вона коливатиметься в межах 10-15 копійок», – повідомив Іван Велійка.


Точну дату, коли у місті розпочнеться тарифний бойкот перевізники не називають, кажуть – це буде у серпні.


Крім того, перевізники вирішили почистити ряди пільговиків. Оскільки вони не отримують державного відшкодування за такі перевезення, вважають за правильне обмежити перелік категорій, які мають на це право.


«Ми звернулись в Львівську міську раду з листами про відшкодування збитків, нам відмовили в підписанні договорів на відшкодування. В бюджеті міста коштів на відшкодування не передбачено. Згідно з законом про державний бюджет, якщо відмовляють у відшкодуванні понесених збитків, автоперевізники мають право обмежити, або припинити надання пільг», – запевнив Велійка.


Відтак, транспортні підприємства самостійно приймуть рішення яким категоріям надаватимуть безкоштовні послуги, а яким – ні.


Натомість, директор транспортного підприємства «Міра і К» Микола Курган зазначив, що підвищення тарифу не єдиний вихід. Якщо у міській раді бажають вберегти львів’ян від зростання вартості проїзду, можуть компенсовувати різницю перевізникам.


«Якщо депутати переживають за мешканців міста і хочуть допомогти їм, мають повне право і можливість здійснювати компенсацію різниці в тарифі. Якщо розрахунки показують, що тариф повинен бути 3 грн., а вони не хочуть, щоб люди несли цей тягар, нехай збирають сесію і приймають рішення про компенсацію перевізникам різниці в тарифах. Чому ми повинні виконувати роль невістки, яка завжди винна у всіх бідах», – заявив перевізник.


Юристи центру «Наше право» відзначають, що згідно з законом перевізники мають право встановити вільний тариф. Однак при цьому не варто забувати і про зобов’язання, які вони взяли на себе, підписавши договори про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.


«У договорах чітко встановлені зобов’язання перевізників і щодо показників якості послуг (п.3 договору) і надання безоплатного перевезення пільгових категорій (п.2.2.2.6 договору), тощо. Крім цього, якість послуг, визначена у цих договорах означає – дотримання графіку руху, комфорт та чистоту рухомого складу, виконання персоналом перевізника вимог законодавства», – наголошують в «Нашому праві».


Відтак, замовник послуг – Львівська міська рада – може негайно достроково розривати договори із перевізниками у зв’язку з неналежним їх виконанням і не забезпеченням якості надання послуг. Така практика є звичною у інших містах України.


Як повідомив у коментарі Вголосу голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Львівської міськради Іван Гринда, депутатський корпус про плани перевізників ще нічого не знає. Депутат розцінює запровадження вального тарифу як рекетирство щодо львів’ян.


«Жодних попереджень про те, що вони будуть переходити на свій тариф не було. Однак, колись перевізники говорили про це. Мешканці готові платити більше, якщо буде покращення. Варіант, який хочуть реалізувати перевізники – це викручування рук. Я розцінюю це як шантаж, це буде рекетирською акцією, бо вони будуть вимагати в людей гроші незаконно. Має бути реакція правоохоронних органів», – зазначив депутат.


Вголос

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua