Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-21 18:27 | Хмільник
Хмільник: Хай ніколи не згасає світла пам’ять про героїв!

Сьогодні, 21 червня, напередодні 72-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р. на Площі Перемоги  відбувся пам’ятний захід - День пам’яті жертв війни в Україні.  У скорботному заході взяли участь: міський голова Василь Грушко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матяш, заступник голови районної ради Юрій Дячок. Серед  запрошенихбули  представники Хмільницької міської організації ветеранів України, члени спілки ветеранів війни в Афганістані,   депутати міської ради, а також представники громадськості.

 
У пам'ять про загиблих  героїв-визволителів у роки Великої  Вітчизняної війни звернувся очільник міста - Василь Грушко. Міський голова  зазначив, що кожен раз в цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу, про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані. Василь Пилипович закликав  берегти спомини сорок першого року,  одночасно віддаючи шану ветеранам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу. «22 червня навіки залишиться в нашій пам’яті як День Великої Скорботи…» - такими словами закінчив свою промову Василь Грушко.
 
 Також до присутніх звернувся член президії міської організації ветеранів України Микола Кирилович Іващук. Затамувавши подих усі слухали короткий екскурс в історію про теплий недільний ранок 22 червня 1941року, який трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців.
 
 
Пам’ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни  учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та церемонією покладення квітів до Меморіалу воїнів-хмільничан.
 
 
 Сектор з питань внутрішньої політики міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua