Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-14 22:14 | Ковель
4 засуджених Ковельської виховної колонії побували на волі

14 червня за сприянням заступника голови райдержадміністрації, голови спостережної комісії Андрія Мигулі, заступника начальника Ковельської виховної колонії із соціально-виховної і психологічної роботи Юрія Філаретова організований виїзд 4 засуджених Ковельської виховної колонії в літературно-меморіальний музей Лесі Українки с.Колодяжне, повідомляють у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.

Завідувачка літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки с.Колодяжне Віра Комзюк для неповнолітніх-засуджених провела екскурсію, в ході якої ознайомила з життям та творчістю поетеси. Громадський діяч, поет та журналіст Анатолій Семенюк розповів про важливі людські чесноти, а також любов до України, поваги до батьків, закликав бути активними членами суспільства та вручив збірки своїх творів.

Під час заходу з вихованцями колонії заступником голови райдержадміністрації, головою спостережної комісії Андрієм Мигулею, головним спеціалістом з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації, секретарем спостережної комісії Сергієм Мацюком були проведені профілактичні бесіди. Вкотре вихованцям було наголошено на недопущення скоєння неповнолітніми протиправних діянь, роз’яснено їх права та обов’язки. Члени спостережної комісії старалися донести вихованцям думку проте, що вони є повноцінними членами суспільства і зобов’язані долучатися до подальшої суспільно-корисної праці з метою створення належних умов життя як для себе так і для своїх родин.

Про - Ковель

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua