Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-10 17:04 | Гадяч
Гадяч : Довіряють лише жіночим рукам

Із збирання полуниці розпочався ягідний сезон у КСП «Зелений гай». За нею поспінуть малина і смородина. Під ягідники у господарстві відведено 10 га. Продукцію реалізовують на ринках міста і району за доступною ціною.

«У цьому році на плантаціях полуниці встановлена система крапельного поливу, - говорить голова правління господарства Анатолій Попельнюх. – А відтак покращилася і збільшилася врожайність і якість ягоди».

Збирати полуницю довіряють лише жіночим рукам. Скажу, що справа ця не з легких, сама спробувала. Цілий день під палючим сонцем, зігнувшись, як кажуть, буквою «зю», відшукуєш червоні ягідки різного розміру у густому зеленому листі. Розгинаєшся лише тоді, коли назбираєш повне ситечко. Зізнаюся, що швидко і вправно збирати полуницю, так, як працівниці господарства, у мене не дуже вийшло.
 
Та є кілька плюсів у цій роботі: дихаєш свіжим повітрям, отримуєш безкоштовну засмагу та поповнюєш організм вітамінами, які містяться у цій смачній ягоді. Не дивлячись на важку роботу, жінки жартують, спілкуються між собою. А робота ладиться, коли її виконуєш з бажанням і гарним настроєм.

Альона Глік

Новини Гадяча

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua