Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-10 13:49 | Пирятин
У Пирятині навчали медіаторів та фасилітаторів

5 – 8 червня у Пирятині, за сприяння районної ради, проходило навчання медіаторів та фасилітаторів для шкільних служб порозуміння.  У тренінгових заняттях взяли участь учні 8 – 9 класів з навчальних закладів міста та району. Також цього року до пирятинських школярів приєдналися гості із Гадяча, котрі вирішили і в себе запровадити відновні практики. З початком навчання новачків привітав голова районної ради Олексій Нечипоренко. Тренерами виступили практичні психологи Алла Росюк і Ніна Хижко. Всього було навчено 38 медіаторів та 8 фасилітаторів.

 

По завершенню занять свідоцтва новому поколінню медіаторів вручили міський голова Олексій Рябоконь та представник районної ради Олеся Богатир. За час навчань учні набули нових знань і навичок, здружилися, відчули себе командою, а з 1 вересня готові запобігати шкільним конфліктам.

                                                            

                                                                          

Пирятинська районна рада
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua