Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-06-10 10:27 | Бердичів
25 новобранців присягнули на вірність народу України у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді

Хто мав причетність до армії, знає: день, коли складається урочиста клятва на вірність своєму народові та державі, яку захищатимеш, є одним із найурочистіших у житті. Із прийняттям військової присяги нового значення набувають такі серйозні поняття, як «відповідальність», «Конституція», «закон», «сумління», «військові честь та гідність». 25 юнаків днями присягнули на вірність українському народові на плацу однієї з найкращих частин вітчизняних Збройних сил – 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Тримаючи у руках текст, новобранці клялися завжди бути вірними й відданими своїм співвітчизникам, сумлінно виконувати військовий обов’язок, дотримуватися Конституції та законів України та непохитно стояти на сторожі свободи й незалежності рідної держави. А ще, звісно, виконувати накази командирів, які того дня традиційно зверталися до солдатів та їхніх батьків з напутніми словами.

Валерій Марцеха, начальник ракетних військ і артилерії 8-го армійського корпусу: «Сьогоднішній день – це той етап у житті, коли позаду залишилося безтурботне дитинство, а попереду – обов’язок, честь та відповідальність. Сьогодні ви себе зобов’яжете бути відданими народу України, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок. Ви повинні збагнути, що саме вам випала велика честь служити у 26-ій Бердичівській артилерійський бригаді, яка бере свій початок від 117-тої гвардійської стрілецької дивізії. Пишайтеся цим, будьте гідними цієї слави!»
 

 

Захищати свою Батьківщину – справа нелегка, попереджають отці-командири, та настане час, передрікають, і сьогоднішні новобранці повернуться до рідних домівок зрілими молодими людьми, котрі пізнали військову службу і виправдали сподівання їхні та своїх батьків.

Андрій Маліновський, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Вам випала почесна відповідальна місія – служити у славетній 26-тій Бердичівській артилерійський бригаді. Вона входить до складу 8-го армійського корпусу, який є наймогутнішим військовим з’єднанням сухопутних військ ЗСУ. За допомоги досвідчених офіцерів та прапорщиків ви багато всього пройдете та витримаєте, перевіривши характер та волю. Взірцева дисципліна, бездоганне виконання службових обов’язків та наполегливість у навчанні – ось фундамент моноліту, назва якому «українське військо».»

Їхні сини стали вже зовсім дорослими, констатують батьки, і вірять, що за своїх чад їм червоніти не доведеться. А сини обіцяють добре служити і обіцяють, що стануть гарним поповненням у великій родині бердичівських артилеристів.

Олена Новгородова, мати новобранця: «Хочу привітати вас із прийняттям військової присяги. Не тільки від себе особисто, а і від імені усіх матерів та батьків. Будьте мужніми, витривалими і повертайтеся скоріше додому. Ми вас будемо чекати.»

Володимир Новгородов, новобранець: «Всі справжні чоловіки повинні пройти цей шлях, виконати військовий обов’язок перед Батьківщиною. Тож давайте пройдемо його з честю і гідністю, не осоромимо себе, своїх батьків, командирів, служитимемо старанно і з гідністю.»

Отримавши традиційне напуття від ветеранів, благословення від священства та змогу востаннє перед розлукою, сказати «До побачення» батькам та коханим, солдати у складі підрозділів бригади прокрокували плацом урочистим маршем.
 

 

Телеканал "ВІК"

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua