Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-05-07 10:56 | Бориспіль
Бориспіль : Шлях до чемпіонства

Відкрита першість з боксу Бориспільського району розпочалась цими вихідними.

Перший турнір пройшов у невеличкій боксерській залі середньої школи селища Щасливого. Понад 40 спортсменів віком від 7 до 12 років з усього Бориспільського району змагалися за перемогу. Змагання організувала Федерація боксу Борисполя.

Турнір у Щасливому — це перша зустріч цілого циклу змагань, які протягом наступних місяців проходитимуть у різних населених пунктах Бориспільського району та в місті Борисполі. Мета виїзних турнірів у рамках першості Бориспільського району — це не лише популяризувати бокс, дати можливість молодим спортсменам показати своє вміння, а тренерам побачити своїх підопічних у справжньому двобої.

Протягом серії турнірів керівники Федерації боксу та тренери уважно слідкуватимуть за кожним з учасників змагань. Найкращих спортсменів — переможців та призерів виїзних турнірів — Федерація боксу Борисполя рекомендуватиме до прийому до Броварського вищого училища фізичної культури. Воно також відоме як школа Олімпійського резерву України.

Цей проект з виявлення і підтримки талановитої молоді унікальний не лише для Київської області, але й для України в цілому. «У такий спосіб ми прагнемо не лише підтримати Олімпійський рух, спонукати дітей активно займатися спортом та віднайти нові боксерські таланти, виростити нових чемпіонів. Ми хочемо допомогти нашим дітям стати успішнішими, подарувати їм перспективу та впевненість у завтрашньому дні, — говорить почесний президент Федерації боксу Олег Бойко. — І хоча змагання в Щасливому відбулось у досить скромних умовах, у невеличкій, напівпідвальній залі, не треба забувати, що саме з таких тренувальних зал розпочинали свій шлях до чемпіонства багато всесвітньо відомих боксерів».

Організатори турніру щиро вірять, що першість стане для когось з юних учасників першою сходинкою до чемпіонського олімпу. Всім іншим юним учасникам спорт допоможе загартувати волю та виховати найкращі чоловічі якості, які знадобляться у майбутньому у будь-якій професії.
 

 

Новини Лівобережжя

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua