Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-05-07 10:44 | Бердичів
Бердичів : Вихованці ДНЗ №27 зустрілись із ветеранами та дітьми війни

Вустами малюків говорить істина: людина повинна з’являтися на світ лише для доброго і прекрасного, а не для горя і біди. На жаль, багато світлих мрій та планів наших співвітчизників у 41-му перекреслила війна. Торкнулась вона майже кожної сім’ї, у тому числі родин юних вихованців 27-го дитсадка. Нещодавно там пройшов захід до Дня Перемоги за участю ветеранів і дітей війни.

Хоча вони ще і маленькі, та з розповідей дорослих дошкільнята вже мають уявлення про Велику Вітчизняну війну. Бо ж вони – правнуки і правправнуки славного покоління героїв, вчаться цінувати та осмислювати свято Перемоги.

Гліб Ханєнко, вихованець ДНЗ № 27 «Мальва»: «В цей день треба піти до церкви, помолитися за померлих солдатів. Війна була, тому що німці хотіли захопити усі землі, а добрі люди їй цього не дозволили».
 

 

Саша Головатюк, вихованець ДНЗ №27 «Мальва»: «День Перемоги – це пам’ять про солдатів. Мій дідусь теж воював, збивав ворожі літаки».

Для шанованих гостей педколектив та вихованці «Мальви» підготували розповіді, вірші і таночки. Повернули ветеранів у їхню опалену війною молодість і кадри воєнної хроніки, і пісні, що вже давно стали народними.

Уже 68 років небо Батьківщини не здригається від гуркоту ворожих літаків, а земля – не розривається снарядами. Свято Перемоги поклало кінець стражданням і стало вінцем людської відваги та мужності. А тих, хто це свято здобув, вихованці дитсадка розчулили своєю безпосередністю та щирістю.

Антон Переуда, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Хочу побажати цим діткам ніколи не бачити те, що було. Щоб вони жили без війни. Я дуже радий, що за 21 рік незалежності України бачу таку радість».

Катерина Петельська, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Війна перервала мирне життя. І тодішні маленькі дітки ще не одразу зрозуміли, що це таке. Жили під бомбами та обстрілами. Бажаю, щоб ніхто з вас цього не пізнав».

Вони поважають своїх переможців, запевнили у дитсадку, і усе подальше життя будуть пам’ятати. Пам’ятати про тих живих і загиблих, кому зобов’язані безхмарним небом та сонячними світанками.
 

 

Телеканал "ВІК"

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua