Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-03-15 13:05 | Львів
У засніженому Львові боротьба за виживання – потрапити в маршрутку

Мікрорайон Львова Сихів фактично відрізаний від Львова через складні погодні умови. Люди по 30-40 хв чекають на маршрутки. Коли ж маршрутка приїздить, починається справжня боротьба за виживання, адже сотні людей, які чекають свого автобуса не можуть поміститися у малогабаритні автобуси, тому до салону потрапляють найсильніші і найпрудкіші.


Водії розуміють, що їхати по таких дорогах складно, тому намагаються не набирати дуже багато людей. Пасажири, які сідають на кінцевих зупинках, мають більший шанс потрапити до салону, а на великих зупинках, таких як «Іскра» чи «Шувар», маршрутки просто не зупиняються, адже їдуть переповненими.

Автобуси їдуть дуже повільно через заметіль, інколи водій мусив спинятися, щоб розчистити лобове скло, але люди не нарікають, адже вони принаймні їдуть, а не продовжують стояти на зупинці, чекаючи маршрутки.


Гал-інфо

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua