Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-02-13 13:41 | Черкаси
Черкаси : Продукція «ТЕХНО» — переможець національного етапу конкурсу на здобуття премії країн СНД

На засіданні Національної конкурсної комісії підбито підсумки національного етапу четвертого конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг. Переможцями національного етапу конкурсу визнане 21 підприємство України. Серед них і представник від Черкащини — ТОВ «Завод теплоізоляційних матеріалів «ТЕХНО» (генеральний директор О.М.Ходаківський). 

Це унікальне підприємство повного циклу. Процес виготовлення мінераловатних теплоізоляційних плит охоплює всі етапи виробництва — від переробки сировини до пакування й постачання продукції споживачам. Сучасне устаткування оснащене комп’ютерною системою управління, яка контролює увесь технологічний процес і дає змогу виготовляти до 70 тисяч тонн продукції на рік. Мінераловатні теплоізоляційні плити визнані також переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2012 році. 

Динамічний розвиток підприємства, постійне розширення асортименту та ринків збуту засвідчує, що керівництво та трудовий колектив націлений на задоволення очікувань найвибагливіших споживачів та визнання на національному й міжнародному рівнях. 

Урочисте нагородження переможців та лауреатів національного етапу конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг відбудеться в Києві наприкінці березня нинішнього року.

За матеріалами www.kray.ck.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua