Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-02-13 13:12 | Бердичів
Бердичів : Дзідзьо у місті : шалений запал, любов до фанатів і…розслідування крадіжки

11-го лютого у приміщенні міського Палацу культури ім. О. Шабельника ніде було яблуку впасти. Мегапопулярний антигламурний співак Дзідзьо зі своїми колегами-побратимами Лесиком та Юліком приїхали до Бердичева дати концерт. Виступ було заплановано на 18-у годину, але артисти затрималися майже на сорок хвилин. Щоправда, глядачі усе їм пробачили, коли ті з’явилися на сцені.

З перших хвилин концерту Михайло Хома, лідер гурту «Дзідзьо», захопив залу. Він спілкувався мало не з кожним глядачем, фотографувався на фотоапарати та мобільні телефони своїх фанатів і співав про Бердичів.

Мегапопулярність Дзідзьо здобув у всесвітній мережі. За результатами журналу “Forbes” в Україні, гурт увійшов до ТОП-3 Інтернет-проривів. Яскравий та неординарний образ молодого дідугана з бородою є рідним та близьким багатьом глядачам. Пісні — прості і зрозумілі, і, як говорить сам співак, душевні. Він робить усе для людей і заради людей. Тому і з великим задоволенням під час концерту Дзідзьо роздавав компакт-диски та квитки на Арену Львів, де у травні місяці виступатиме.

Михайло Хома, лідер гурту «Дзідзьо»: «Приїхав я вперше з провінції до Києва, ну і пояснюю продюсерам, що я хочу своїм співом пояснити. А вони мені: так, люди тебе люблять, але ти забудь, що ти робив. Я робив для людей. І вони мені сказали: “Выключи у себя эту функцию.” І я з ними поспорив, що випущу компакт-диск. І ми випустили оцей мегапопулярний альбом “Ха-ха-ха”. Ми вже продали 20 тис. за 2 місяці, а це дуже багато. Треба ще продати 30 тисяч. А концерт на Арені Львів — це моя подяка для всіх людей. Тобто ми покажемо, що не все гроші вирішують, треба робити для людей, і тоді буде справа класна.»

Зала не лише шалено аплодувала кожній пісні, кожному жарту свого улюбленця, вона разом з ним співала. Дзідзьо, судячи зі всього, це приносило масу задоволення.

Побачивши, що на концерт прийшло багато дітей, Дзідзьо запросив їх усіх на сцену. І так сталося, що під час запальних танців в однієї з дівчат викрали фотоапарат. Справедливий Дзідзьо провів власне розслідування, заручившись допомогою залу. Завдяки одній спостережливій глядачці, фотоапарат було повернуто, а ще зовсім юну викрадачку вивели зі сцени. Та це ніяк не вплинуло на подальші веселощі, що відбувалися у залі МПК.

Не дивлячись на жартівливий образ членів гурту, у них є і романтичні композиції. Одну з таких вони виконали для бердичівлян.

Для виконання пісні «Ха-ха-ха» з однойменного альбому Дзідзьо вирішив прикрасити свій образ величезним ірокезом з пір’ям, таким, що мабуть найголовніші вожді індіанських племен не носили. У ній він і виконав кавер на пісню «Старі фотографії» Скрябіна. Кузьму, до речі, Дзідзьо вважає своєю першою вчителькою і багато в чому йому вдячний.

Після останньої пісні Дзідзьо попрощася із бердичівлянами, подякувавши за усе — за гарний настрій, за увагу, за шалені оплески і танці.

Михайло Хома, лідер гурту «Дзідзьо»: «Запам’ятайте, ніякий артист на світі нічого не вартий, якщо не буде вас. Люди, дякую вам за те, що ви прийшли.»

Вже за сценою Дзідзьо та його колеги, як і обіцяли, роздавали автографи та, як говорить співак, «фоткалися» з усіма бажаючими. Загалом, це відняло у них майже півтори години часу. Та на втому чи нудьгу артисти в інтерв’ю не жалілися. Навпаки — їм у Бердичеві дуже сподобалось.

гурт «Дзідзьо»: «Бердичів, величезне дякую за те, щоб була повна зала. Величезне дякую всім людям, які прийшли на концерт. Я маю побажання для вас: пам’ятайте, не тримайте в собі, смійтеся, відкривайте форточку і дихайте свіжим повітрям. І будьте щасливі!»

Вдячні гурту за позитивний настрій і драйв і бердичівляни. Вони навіть не могли підібрати слів, щоб описати, як сподобався їм концерт.

бердичівляни: «Дзідзьо насправді мегапопулярний співак, який заряджає позитивом не тільки з онлайн-сторінок, а в реальному житті. Він — веселий, прикольний. Він дуже гарно співає, і я хочу, щоб він ще до нас приїхав.»

Тож, якщо у ваших руках опиниться кросворд, а там буде питання, хто є мегапопулярним, відповідь — одна…

«Дзідзьо!!! Хто ж іще іщо?»

За матеріалами trkvik.tv

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua