Українські міста в Інтернеті
2013-02-12 14:15 | Ковель
Ковель : Волейбольна команда «Континіум-Ковель» здобув максимальну «шістку»

Матчі ковельської та одеської команд викликають немалий інтерес. Адже обидва суперники – фарм-клуби еліти української Суперліги. Місцева «СДЮСШОР-2-Хімік» по суті є дублем южненського «Хіміка», а «Континіум-Ковель» є ближнім резервом команди «Континіум-Волинь-Університет», дворазового володаря Кубка України, йдеться на сайті клубу.

У стартовому ігровому відрізку першого матчу ковельська команда майже одразу вийшла вперед – 4:3. І переваги більше не віддавала. Молоді вихованці одеської спортшколи до кінця боролися, але атаки Анастасії Нікітенко завершили партію – 17:25.

Другу партію «Континіум-Ковель» взяв добрими подачами. Рахунок міг стати майже розгромним – 8:19. Та одеситки заради престижу зуміли відвоювати декілька подач – 18:25.

Провальною для господарок була й остання партія. Вже на старті Ковель вийшов уперед – 0:7. Одеситки змогли лише скоротити відставання – 14:17. Але виграти так і не змогли – 18:25.
У матчі відповіді по суті нічого не змінилося, команда міста залізничників знову розгромила місцевий «СДЮСШОР-2-Хімік».

Перша партія пройшла майже на рівні, тільки в кінці ковельчанки вирвалися вперед. Навіть довгий час господарі тримали відрив у два пункти – 14:16, 19:21. Але на фініші надійніше зіграли ковельські волейболістки – 21:25.
У другому сеті одеситки повністю провалили прийом. Востаннє паритет у цьому сеті був за рахунку 7:7. Пізніше блискавична гра ковельчанок змусила капітулювати другий «Хімік» – 14:25.

Тільки в третій партії нарешті розв`язалася боротьба. «Хімік-2» навіть взяв другу технічну перерву – 16:13. Ковельчанки надолужили втрачене, та вирішити, хто сильніший, вдалось лише в овер-таймі – 24:26. І друга перемога Ковеля.

– Нам потрібно було привезти шість очок, ми з цим упоралися. Шість партій – 6:0, як може не сподобатися така гра? Усі дівчата добре зіграли. Ми ще дуже мало часу займаємося, але в майбутньому надіємося на прогрес, – каже головний тренер «Континіум-Ковель» Віктор Туркула.

Отже, в десятому туру «Континіум-Ковель» здобув максимальну шістку і зараз перебуває на другому місці у Вищій лізі з активом у 28 очок.

В одинадцятому турі ковельчанки вдома прийматимуть лідера «турнірки» – донецьку команду «ДонНУЕТ-ШВСМ». Суперники вже зустрічалися у четвертому турі. Тоді доннечанки двічі перемогли – 3:1 і 3:2.