Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-01-15 18:06 | Нікополь
Засідання комітету по управлінню і впровадженню «Стратегічного плану економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності міста до 2015 року»

14 січня в Нікополі відбулося спільне засідання комітету по управлінню і впровадженню «Стратегічного плану економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності міста до 2015 року».

Місто Нікополь є одним із шести міст Дніпропетровської області,   яке  в 2010 році перемогло в конкурсному відборі учасників проекту «Місцевий економічний розвиток міст України». Проект впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку.

Під час засідання керівник Нікопольської агенції регіонального розвитку Анжела Близнюк презентувала присутнім демонстраційний проект з розробки комплексної Програми екологічної безпеки та оздоровлення Нікополя до 2014 року.

За її словами, метою цього проекту є покращення і стабілізація екологічної ситуації в місті. Так, будуть розроблені та впроваджені програми щодо екологічного оздоровлення з використанням світового досвіду, норм і стандартів.

Також планується надати комплексну оцінку стану навколишнього природного середовища міста, в тому числі, провести екоаудит, що надасть змогу розвивати в Нікополі інвестиційно-сприятливий клімат для ведення бізнесу.


Відділ прес-служби міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua