Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-01-15 17:17 | Миргород
Миргород : Нова комунальна техніка в місті

Миргород - місто-взірець серед населених пунктів України по роздільному збору сміття. Свого часу мир­городці одними із перших у нашій державі запровадили цей спосіб збирання побутових відходів. Кажуть, удосконаленню меж не буває. Знайому усім аксіому ще раз підтвердив начальник комунального підприємства "Спецкомунтранс" Олександр Володимирович Онищенко, повідомивши про те, що за сприяння міської влади і особисто міського голови С.П.Соломахи, із Полтавського обласного фонду охорони навколишнього природного середовища нещодавно було виділено на закупівлю автомобіля-сміттєвоза кошти у сумі 395 тис. грн.

Відтепер, у новому 2013 році, нова потужна машина об’ємом 22 куб. м буде працювати на благо миргородців. Цікаво, що придбаний сміттєвоз-мерседес за своїми можливостями виконуватиме роль двох подібних машин, а отже, це дасть можливість працівникам "Спецкомунтрансу" покращити роботу із твердими побутовими відходами та якісніше надавати послуги жителям міста.


Валентина Денисенко

За матеріалами myrgorod.pl.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua