Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-01-11 18:13 | Сміла
Сміла : І святкові ранки для дітей-інвалідів

Українці — народ добросердний. Пройшовши крізь горнило всіляких негараздів і розчарувань, прості люди співчутливо ставляться до тих, кому доля дала ще менше сил відстоювати себе у цім житті — через хвороби, старість, суцільну бідність. І допомагають чим можуть. 

Більше 20-ти років допомогу знедоленим надає й обласний Фонд милосердя і здоров’я, який очолює Лариса Лисенко. 

«У цьому фонді, — пишуть нам черкасці, яким неодноразово допомагала ця благодійна організація, — завжди можна отримати підтримку. Одяг, продуктові набори, подарунки до свят — все це нам привозять волонтери: чуйні, доброзичливі, уважні до наших проблем люди. Ми щиро вдячні В.В.Загородній, Н.Т.Агаповій, Н.М.Бойко, В.К.Кравченко, В.А.Мела­нченко, які постійно відвідують нас — немічних, старих людей, тих, у кого є діти-інваліди. А те, як працює Лариса Іванівна Лисенко, взагалі неоціненно. Бо зібрати матеріальну допомогу, переконати керівників підприємств і організацій, що благодійництво — це свята справа, далеко не просто. Але вона це робить із дня у день, і саме завдяки її піклуванню ми відчуваємо, що доброта в нашому житті є». 

Підопічних у фонду багато — таке сьогодні життя, що вижити без сторонньої допомоги людям досить важко. А ще ця організація опікується міським товариством інвалідів «Ентузіаст», надає постійну матеріальну допомогу обласному протитуберкульозному диспансеру, обласній психіатричній лікарні. Борошно, крупи, цукор, постільна білизна, миючі засоби — все збирається звідусюди і передається тим, кому, буває, навіть на Святу вечерю на стіл немає чого поставити. 

Велику допомогу знедоленим через фонд надають ВАТ «Азот» та його працівники і ветерани, кондитерська фабрика «Меркурій», банк «ВТБ», СТОВ «Зоря», страхова компанія «Універсальна». На жаль, є й такі бізнес-структури, у яких, як-то кажуть, і снігу взимку не випросиш. Але ж не на байдужих тримається наш світ. Ми все ще сильні своєю єдністю, відкритістю і щедрістю своєї душі, тим благодійництвом, яке йде від серця. 

Велику роботу проводить фонд і з виховання та згуртування дітей, якими опікується. Так, до дня Святого Миколая за його участі в Черкасах було проведено міську спартакіаду для дітей з обмеженими можливостями «Рівний серед рівних». Для дітей-інвалідів були організовані святкові ранки, і всі отримали подарунки — «миколайчики». Так само ці діти були обдаровані фондом і на новорічні та різдвяні свята.

Наталя Віргуш

За матеріалами www.kray.ck.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua