Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-01-11 17:02 | Сарни
Сарни : У період Новорічних свят на Рівненщині перекрили 8 незаконних каналів надходження заборонених предметів

Період Новорічних та Різдвяних свят в установах виконання покарань для працівників пенітенціарної служби перш за все передбачає посилений варіант несення служби. Оскільки саме в цей період громадяни активно надсилають посилки та привозять передачі для своїх рідних та друзів, які відбувають покарання. Від так в ці дні підвищується ймовірність доставки в зону, що охороняється заборонних предметів.

Повідомляє старший інспектор по взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю управління ДПтС України в Рівненській області Віта Чуб’юк.

У період з 30 грудня по 9 січня 2013 року в установах виконання покарань Рівненської області проводилася спеціальна операція під умовним найменуванням «Щит». В ці дні пенітенціарії області виявили та перекрили 8 незаконних каналів надходження заборонених предметів. Основним «подарунком» на Новорічні свята для засуджених мали стати мобільні телефони та наркотичні речовини.

У Катеринівській виправній колонії (№ 46) під час огляду вмісту посилки, що надійшла для засудженого, в трьох плодах фініків було виявлено та вилучено три поліетиленові пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору зовні схожу на наркотичну.

У Городищенській виправній колонії (№ 96) під час огляду та видачі посилки, що надійшла на адресу засудженого в курточці було виявлено та вилучено невідому подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору схожу на наркотичну. У цій же установі під час огляду та видачі передач адресованих засудженим, працівники установи невідомі речовини знаходили у голубцях домашнього приготування, у ручці металевої кружки, в пачці із зеленим чаєм та у чорносливі.

Невідомі речовини які були вилучені направлено на експертизу в НДЕКЦ при УМВС в Рівненській області.

За матеріалами 4vlada.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua