Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-01-11 15:05 | Миргород
Миргород : Новорічне привітання митрополита

Дорогі мої!

Новоліття, яке гряде, для кожного з нас завжди стає приводом для роздумів: що принесе прийдешній рік? Яким він буде? Що збудеться із задуманого?
Кожен відповість на це запитання по-своєму... Але для віруючої людини, для християнина, відповідь зрозуміла і проста. А ключем до неї є те світле свято, яке відбувається в ці дні, - Різдво Христове: свято жертовної і смиренної, всемогутньої і спасительної Божої любові. 

І наша відповідь така: майбутній рік стане новим літом благості Божої. Ми впевнені, що Господь знову благословить вінець літа благості Своєї (Пс. 64. 12). Якщо Бог "так возлюбив світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне" (Ін. 3. 16), то новий рік дасть кожному з нас можливість ще і ще раз причаститися великої радості бути спасенним Богом. Новий рік - новий час для молитви і добрих справ. Новий рік - час для любові до Бога і любові до ближнього. Новий рік - час дружби і допомоги. Новий рік - час праведності, миру і радості у Дусі Святому (Рим. 14. 17). 

І все це тому, що Христос - наш Бог, Який любить нас більше, ніж можна собі й уявити. Він дарує нам цей рік, і ми з вдячністю приймаємо цей дар.
Хай примножаться для всіх нас у новому році благодать і мир від Всеблагого Бога! 

Смиренний+ФИЛИП,
Митрополит Полтавський і Миргородський

За матеріалами myrgorod.pl.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua