Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-23 14:15 | Львів
Львів: Виборці можуть розчаруватися, якщо «Свобода» не відправить у відставку мера Садового, який втрачає контроль над містом

В п’ятницю, 21 грудня, прес-служба ВО «Свобода» поширила коментар секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка про те, що сесія міськради, яка має відбутися 27 грудня, може стати для міського голови Андрія Садового останньою.


Цілком можливо, що вже невдовзі львів’яни зітхнуть із полегшенням і людину, яка неухильно втрачає контроль над містом, таки дійсно усунуть з її посади. Адже впродовж останніх днів львівські новини більше нагадують зведення з фронту: прориваються водогони і теплотраси, будинки залишаються без води і тепла, з рейок сходять трамваї, ламаються маршрутки, в громадському транспорті холодно, ходять автобуси, трамваї нерегулярно, містом неможливо пересуватись, оскільки вулиці перетворились на суцільну ковзанку, а над всім цим знову витає «славнозвісний» львівський сморід. Львів’яни уже жартують, що це – не сморід міської каналізації, а запах розкладання львівської виконавчої влади.

Австрійські імператори Марія-Терезія, Йосип ІІ, Леопольд ІІ просто вжахнулися, якби побачили, до якого стану доведене одне із їхніх улюблених міст – Львів, і які пройдисвіти подекуди займають керівні посади у виконавчій владі міста.

З огляду на те, що ситуація виходить із-під контролю у міського голови Садового та його команди, «Свобода» просто змушена справдити очікування своїх виборців і відправити мера у відставку. В протилежному випадку в електорату львівської «Свободи» може настати масове розчарування, адже цілком очевидно, що з нинішньою виконавчою владою Львів поступово занепадає. А  розчарування призведе до поступового падіння рейтингу цієї партії, як свого часу це відбувалося з «Нашою Україною», Народним Рухом, УНП та іншими політичними силами.

Відтак у «Свободи» не залишається іншого варіанту, щоб врятувати Львів, окрім як відправити Садового у відставку, бо місто вже доведене до відчаю.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua