Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-22 20:18 | Черкаси
У Черкасах в самісінькому центрі міліціонери влаштували стрілянину

У Черкасах в самісінькому центрі міліціонери влаштували стрілянину. Таким чином правоохоронці відзначили своє професійне свято. Працівники служб і підрозділів міліції Черкащини влаштували для присутніх показові виступи та продемонстрували свої вміння в типових для правоохоронців ситуаціях. 

Так у Черкасах міліціонери відзначили своє професійне свято. Просто неба вони влаштували для присутніх показові виступи. Працівники служб і підрозділів міліції Черкащини продемонстрували затримання озброєних злочинців. А спецпідрозділи «Беркут» і «Грифон» показали високий рівень фізичної підготовки та продемонстрували свої методи боротьби з озброєними зловмисниками. 

Участь у виступах взяли й вибухотехніки. За допомогою спеціального робота вони знешкодили вибуховий пристрій. Прикордонники продемонстрували, як діють при затриманні квартирних крадіїв. Також свої вміння показали й кінологи, без допомоги яких важко обійтися, розкриваючи злочини по гарячих слідах.
 
Потому урочистості продовжилися в будинку культури «Дружба народів». Першим працівників і ветеранів внутрішніх справ привітав начальник УМВС України в Черкаській області Валерій Дерновий. Він подякував особовому складу за відданість у роботі, самопожертву та чесне виконання службових обов’язків. 

Валерій Дерновий, начальник УМВС України в Черкаській області: «Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже Вас доля від втрати товаришів».

За високий професіоналізм, ініціативу та наполегливість у боротьбі зі злочинністю кращі співробітники отримали почесні грамоти МВС України та цінні подарунки. 

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ваше свято є народним. Ми щиро дякуємо за вашу роботу. Обласна влада й надалі сприятиме вашій плідній роботі». 

Потому присутніх привітав учасник телепроекту «Голос країни» Олексій Мартиненко. Вітальну естафету в нього перейняла Наталія Валевська. Володарка «Золотої зірки» Алли Пугачової наживо виконала свої хіти. 

Наталія Валевська, співачка: «Я дуже рада, що я вже другий рік поспіль святкую з вами День міліції. Зі святом Вас!».

За матеріалами  vikka.ck.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua