Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-21 15:46 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: «Святий Миколаю, прийди до нас з раю, принеси дарунки у великих клунках»

День Святого Миколая очікують усі. Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, але для всіх це свято є дуже бажаним. Кожен чекає, щоб Миколай приніс йому подарунок: комусь цукерки та мандарини, комусь приємний поцілунок, комусь просто посмішку і хороше слово, але вірити у чудо потрібно, і тоді у кожного в серці горітиме вогник радості та щастя!

Стало гарною традицією у Новоград-Волинській ЗОШ №2 19 грудня проводити родинні свята. Адже подарунки не лише приємно отримувати, а ще краще їх дарувати.
 
Щедрими на подарунки були учні 5-А класу під керівництвом Бойко Оксани Миколаївни. Родинне свято проходило у піднесеній атмосфері. Батьки і діти змогли відчути себе справжніми чарівниками, а підготовлений ними виступ цьому сприяв якнайкраще. Сподобався їм і актор, який виконував роль Миколая (це був тато одного з учнів класу). Гаслом цього заходу було: «Дивуйтесь самі, дивуйте інших, і життя стане кращим».
 
А скільки посмішок та сміху викликали в учнів початкової школи артисти 9-Б класу, які під керівництвом хореографа Руслани Олегівни Багімської підготували цікавий мюзикл для них. У гості до хлопчиків і дівчаток прийшло багато казкових героїв. Кульмінацією цього заходу був танцювальний флешмоб та, звичайно, подарунки від Миколая. Діти щедро нагородили оплесками артистів-аматорів і з великим захопленням фотографувалися на пам’ять з ними.
 
Цікавими були й інші заходи. Показово те, що діти не тільки дізнавалися про добрі справи Святого Миколая, а й захоплено розповідали про свої добрі вчинки. Такі свята виховують милосердя, доброзичливість, спонукають до роздумів про добро і зло.
  Тетяна Романюк бібліотекар ЗОШ №2

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua