Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-16 21:27 | Севастополь
Севастопольський суд вирішив "потролити" активіста "Відсічі"

 Активіст громадянського руху "Відсіч" Юрій Шивала отримав постанову про відкриття виконавчого провадження направлена через львівське міське управління юстиції від Ленінського районного суду Севастополя. Адміністративна справа була відкрита 3 серпня 2012 року, коли група активістів "Відсічі" поширювала в рамках кампанії "Помста за рокзол країни" листівки проти "Партії регіонів" та кандидата в депутати по одному з мажоритарних округів Севастополя - Вадима Колесніченка. Апеляцію в Севастополі виграти не вдалося, тому довелося сплатити штраф 51 грн. Зроблено це було у встановлений законодавством термін (точна дата 1-го листопада, тобто понад місяць часу тому).

"За два робочих дні до закриття провадження прийшла ця постанова і якщо б моя бабуся цілком випадково сьогодні не перевірила поштову скриньку, то вже в понеділок після 10:00 у мене була б така ситуація: штраф 510 грн. за неявку за викликом державного виконавця; арешт рухомого і нерухомого майна; обмеження у праві виїзду з України. Але на щастя обставини склалися так, що я встиг прийти і довести те, що сплатив штраф. Для чого його тоді взагалі необхідно було сплачувати, якщо все одно його постфактум намагаються "вибити" з мене?" - прокоментував подію.

За матеріалами www.vstavay.info

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua