Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-11 14:43 | Львів
Львів: Львів’яни будуть змушені терпіти Садового і Костюка ще й в наступному році?

 Хоча львів’яни та мешканці  області вже давно потерпають від непрофесійної діяльності міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, їхня відставка у найближчому часі поки що під питанням. Зокрема, незалежний львівський експерт Андріян Фітьо вважає, що до прийняття місцевих бюджетів відставки Садового і оголошення обласною радою недовіри Костюку очікувати не варто.
«Доки не буде врегульоване питання Верховної Ради і бюджету на наступний рік, ніякі зрушення в будь-якому регіоні України неможливі», - стверджує Андріян Фітьо.
«Зараз немає загальнодержавного бюджету, він не підписаний, не розглянутий і не продебатований у Верховній Раді, адже цілком можливо, що там будуть якісь питання в цьому плані, а на підставі загальнодержавного бюджету органи місцевого самоврядування затверджують свої бюджети. Зараз почнеться робота по місцевих бюджетах», - вважає він.
«Доки ця робота не завершиться, ніяких відставок, ніякого оголошення недовіри ми не прогнозуємо», - зазначив експерт.© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua