Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-10 18:13 | Ковель
Ковельському центру соціальної реабілітації виповнився рік

У Ковелі проживає більше 350-ти дітей з особливими потребами. Усі вони потребують додаткової педагогічної уваги та особливих форм соціальної реабілітації. Саме ці завдання і вирішує міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який у Ковелі облаштували рік тому за кошти державного та обласного бюджетів. 

У Софійки Войтюк та Михайла Павловича сьогодні театральний дебют: діти грають на публіку уривок казки Андерсена “Снігова королева”. Серед тих, хто захоплено вітає виступ юних артистів — мама та бабуся Софійки.
На сьогодні міський центр соціальної реабілітації відвідують понад 30 дітей з різними фізичними та розумовими вадами. Уваги та індивідуального підходу потребує кожен вихованець соціального закладу.
В центрі обладнали кімнату фізичної реабілітації та ігровий зал. Про дозвілля дітей можна дізнатися з виставки творчих робіт вихованців центру. 

Основними структурними підрозділами соціального закладу є відділення соціально-педагогічної, психологічної та фізичної реабілітації, а також служба соціального патронату. Окрім міської влади, значну підтримку центру надають спонсори та благодійники.
Повний курс реабілітації в центрі пройшли дев’ятеро вихованців. Загалом відвідувачам цього соціального закладу надано майже дві тисячі реабілітаційних послуг. Впродовж року центр відвідували вже близько 50-ти ковельських дітей з особливими потребами.

ТЦК

За матеріалами prokovel.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua