Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-10 10:47 | Львів
Львів : У Львові створюють координаційний комітет з відставки мера

У Львові почали створення координаційного комітету «Опір диктатурі Садового», діяльність якого спрямована на відставку діючого міського голови Андрія Садового.Про це Вголосу повідомили у ГО «Спас», яка увійшла до координаційного комітету. Як відзначають в організації, мерство Садового сміливо можна назвати «місцевою диктатурою», а весь час перебування чинного мера на своїй посаді – «темними роками Львова» ! «У мешканців Львова вже було достатньо часу впевнитися, що влада міського голови Львова Андрія Садового необмежена. Скільки викрито чиновників з його команди? Хтось з фальшивим дипломом, хтось перевищує власні повноваження, хтось довільно трактує закони України, проти когось відкривалися і досі відкриті кримінальні справи пов’язані з корупцією та розкраданням майна. І що? Когось посадили? Хіба окремі поодинокі випадки не переросли вже в систему? Хіба щорічно не зникають сквери під все новими і новими забудовами? Не руйнуються історичні будинки? Не зникає бруківка? Не лисіють парки? Хіба зручна для львівян нова транспортна схема? А двоставковий тариф на теплопостачання?», – відзначають активісти.

«Визнали неправомірним одне міське рішення. Виконкомом ЛМР приймається нове, про те саме що і попереднє. І продовжує робити те, чого бажає мер А. Садовий. Отож, фактично місцева влада здійснює своє правління, адміністрування містом - фактично прямим, директивним шляхом. За таких обставин, такий стан речей не можу назвати по-іншому як місцева диктатура», – зазначив заступник голови ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

В ГО «СПАС» вважають, що єдиний вихід для Львова – організація координаційного комітету «Опір диктатурі Садового». Над цим питанням там вже працюють.

Очікується, що в асоціацію громадських організацій увійдуть усі опозиційні чинній міській владі організації. «Спільна координація опозиційних меру сил звичайно потрібна. Для організації єдиного фронту, ГО «СПАС» планує об’єднати навколо себе інші громадські організації та рухи. Гуртом і мера бити можна!», – наголошують у ГО.

Однак, зважаючи, що Львову необхідна розумна альтернатива, координаційний комітет також займатиметься і люстрацією потенційних кандидатів на посаду міського голови Львова. «Важливо, щоб такий кандидат мав власне бачення розвитку міста. Мав план дій щодо вирішення міських проблем та був готовий до тих викликів, які перед ним повстануть», – наголосив Олег Пилипенко. Вголос


За матеріалами osp-ua.info

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua