Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-12-04 14:54 | Пирятин
Засідання Координаційної ради з впровадження відновних практик
3 грудня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з впровадження відновних практик, яке провів голова районної ради Олексій Нечипоренко.
Про підсумки роботи по впровадженню відновних практик в навчальних закладах району за 2012 рік доповідали психолог-методист Центру практичної психології та соціальної роботи Майя Зайченко та координатор ШСП району, практичний психолог Пирятинської сзш №4 Алла Росюк.

В 2012-2013 навчальному році в районі працює 9 Шкільних Служб Порозумінь, 44 медіатори та 9 координаторів.
Про результати співпраці ГО «Жіночі ініціативи» з органами влади, Пирятинським РВ УМВС, прокуратурою Пирятинського району та про діяльність осередків Центру порозуміння в громадах проінформувала голова ГО «Жіночі ініціативи» Ірина Таран.
Із діяльністю в громаді села Вікторія ознайомила Координатор осередку Наталія Пазюк.

У Вікторійський сільській бібліотеці-філії успішно реалізовано Програму «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження». Тут створено Центр Порозуміння в громаді. На даний час односельцям надано 38 індивідуальних консультацій, з яких найбільш актуальними були оформлення житлової субсидії, соціальна допомога багатодітним сім’ям, зміни в пенсійній системі, приватизація земельної ділянки, порядок спадкування за законом, нововведення в спрощеній системі оподаткування та інше.
За результатами засідання Координаційної ради були прийняті відповідні рішення, щодо активізації роботи по впровадженню відновних практик.
 Пирятинська районна рада
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua