Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-21 15:23 | Гадяч
Вирощування екологічно чистих продуктів підніме полтавське село

Громадська рада при Полтавській ОДА вважає, що села в Полтавській області можна розвивати через вирощування екологічно чистих продуктів. Про це повідомив голова названої ради Володимир Голуб на черговому їхньому засіданні. 

«Наша область має великий потенціал для створення екологічно чистої продукції. Багато де на Полтавщині вже вирощують такі продукти. А так, як людина не може існувати без їжі - саме питання продовольства, є пріоритетом подальшого розвитку сіл». 

У свою чергу очільник обласної громадськості наголосив, що владі, у свою чергу, потрібно дбати, щоб була можливість цю продукцію купити.
«Треба створювати такі умови, щоб екологічно чисті продукти споживачі могли купувати за доступними цінами» , - сказав Голуб. 

Учасники засідання Громадської ради при ОДА запропонували низку інших заходів для покращення та перспектив розвитку села на Полтавщині, таких, як створення комунальних с/г підприємств для переробки продуктів, боротьбу зі шкідниками та бур'янами органічним способом, запровадження постійно діючого моніторингу за використанням синтетичних мінеральних добрив тощо.

За матеріалами poltavanews.com.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua