Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-06 10:48 | Бердичів
Проблема освітлення вулиць в Бердичеві

Цю зиму, втім, як і решту  Бердичів зустріне з старими проблемами. З настанням опалювального сезону в місті починаються щорічні проблеми – старі комунікації не витримують і комунальники ліквідують щодня 2-3 прориви. Не краща ситуація й з освітленням вулиць. Нині темніє рано, а ліхтарі, які мають освітлювати тротуари і проїзджу частину ледь животіють. 

Проблема освітлення вулиць була і буде актуальною для міста – зазначили члени постійної комісії, що розглядала проблеми ЖКГ перед сесією, як має відбутись 7 листопада. Під час обговорення комунальних питань, присутні депутати міськради дійшли до висновку, що ліхтарі на вулицях міста дуже швидко гаснуть. Скажімо, зазначають присутні, на вулиці Котовського ліхтарі часто горять вдень, а вночі, навпаки темно на вулицях. Гроші на лампи в ліхтарях виділяються з бюджету, а такий стан справ з освітленням свідчить про викидання грошей на вітер. 
«Ситуація не зміниться, доки вся мережа вуличного освітлення не буде замінена» - зазначає на слушні зауваження Сергій Онофрійчук, заступник міського голови з питань ЖКГ. 
 
Найцікавіше, що робота вуличного освітлення у нас перевіряється вдень, замісь того, щоб інженер, який отримує свою зарплату,вийшов ввечері і подивився як воно насправді працює, що де розбите чи перегоріло. За таким дещо дивним принципом працюють комунальники в Бердичеві, що ж поробиш – економія і енергозбереження. 
 
В Бердичеві планують в подальшому застосовувати технології контролю за вуличним освітленням, яка за достатнього фінансування передбачатиме і контроль, і підключення, і економію. Але детальніше про майбутнє нововведення можна говорити лише за наявності коштів в бюджеті, а поки що з цим в нас сутужно. 
 
«Коштів навіть на придбання лампочок на заміну, тим що перегоріли не завжди вистачає. Одна лампочка коштує в середньому 90 гривень, а в місті 3,5 тисячі світлоточок, тож можна вирахувати скільки витрачається на заміну. Коштів в бюджеті немає, будуть кошти – будем вирішувати» - наголосив пан Онофрійчук. 
 
А поки що питання, що простіше – знайти кошти на контроль освітлення, чи поставити під кожним ліхтарем інженера, залишається відкритим. Адже обидва варіанти на межі фантастики в нашому місті.http://rio-berdychiv.info
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua