Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-05 15:52 | Нікополь
Правила дотримання благоустрою знаходяться на особливому контролі

За словами начальника відділу контролю міської ради Олександра Мірошниченка, спеціалісти виявляють факти порушення правил благоустрою в місті. Розпочавши активну роботу з кінця жовтня і по теперішній час, на порушників було складено 20 приписів  та 5 адміністративних протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил в сфері благоустрою населених пунктів, правил населених пунктів). Складені адміністративні протоколи розглядаються на адміністративній комісії, яка діє при виконавчому комітеті Нікопольської міської ради. Зокрема, санкція статті 152 КУпАП передбачає відповідальність у вигляді штрафу:

- для посадових осіб, фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю – від 850 до 1700 грн.;

 - для громадян України – від 340 до 1360 грн.

Найбільш поширені правопорушення, що вчиняються на території міста це: неналежне утримання території підприємств, установ, організацій, прибудинкових територій у чистоті, несистематичне прибирання території від сміття, тари, будівельних матеріалів, опалого листя і розташування рекламних матеріалів у заборонених місцях. Також спеціалісти ведуть профілактичну роботу з жителями щодо недопущення самовільного створення сміттєзвалищ.

Шановні мешканці міста, просимо вас дотримуватись Правил благоустрою та не порушувати норми чинного законодавства.        

 
 
 
Відділ прес-служби міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua