Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-05 10:40 | Черкаси
Безкоштовний Інтернет у черкаських бібліотеках

1 листопада у Черкаській міській центральній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до Інтернету та початку надання нових послуг.

Тепер жителі Черкас можуть безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, слухати музику, дивитися фільми, обмінюватися фотографіями, спілкуватися у програмі "Скайп", скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, покупки товарів, організації поїздок, доступу до інформації органів влади і соціальних служб тощо.

Директор Черкаської міської централізованої бібліотечної системи Тетяна Дубова зазначила, що завдяки небайдужому ставленню керівництва міста до проблем бібліотек, стало можливим перетворити бібліотеки міста на сучасні громадські центри. За програмою "Бібліоміст", п’ять бібліотек Черкаської міської централізованої бібліотечної системи отримали 15 сучасних комп’ютерів, оснащених веб-камерами, навушниками з мікрофоном, ліцензоване програмне забезпечення корпорації Майкрософт, 5 пристроїв WI-FI, 5 комплектів обладнання для створення локальної мережі.

Бібліотека отримала комплекти комп’ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі завдяки перемозі у конкурсі програми "Бібліоміст". Під час відкриття був продемонстрований на практиці сеанс скайп-зв’язку з бібліотеками Черкаської міської централізованої бібліотечної системи – переможцями проекту "Бібліоміст".

Завдяки програмі "Бібліоміст" черкаські книгозбірні перетворяться на сучасні інформаційні центри, де жителі міста Черкаси зможуть отримати вільний доступ до інформації не лише з друкованих видань (книг, газет, журналів), а й з мережі Інтернет, що дасть змогу підвищити ефективність, оперативність та якість обслуговування користувачів.


http://pres-centr.ck.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua