Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-01 16:07 | Коростень
Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги
Сьогодні Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною».
 
Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженого Указом Президента України.
Внесені зміни передбачають продовження на час вступної кампанії виплати соціальної допомоги дитині, яка на момент закінчення навчання у загальноосвітньому навчальному закладі досягла 18-річного віку до моменту її зарахування на навчання за денною формою до вищого навчального закладу I-IV рівня акредитації чи професійно-технічного навчального закладу.
 
Також не буде зменшуватися розмір соціальної допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей, які проживають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, на суму державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.
 
                   Управління праці і соціального захисту населення (УПСЗН)

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua