Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-11-01 10:37 | Сєвєродонецьк
У Сєвєродонецьку і Рубіжному спостерігачі від опозиції зафіксували масове голосування "мертвих душ"

Об'єднана опозиція заявила про масові порушення виборчого процесу Партією регіонів у день голосування в Луганській області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби обласної організації Об'єднаної опозиції.

За даними облорганізації, представники ПР використовували в області масовий підкуп виборців, схему голосування "мертвих душ", збільшення кількості виборців за допомогою списків для голосування за місцем перебування, підміну виборчих протоколів та інше.

Зокрема, спостерігачі від Об'єднаної опозиції зафіксували ряд випадків, коли виборці, прийшовши на дільниці, стикалися з тим, що в списках напроти їхніх прізвищ вже стояла відмітка про отримання ними бюлетенів.

Також партія зазначає, що в Луганську в день голосування були розміщені більше 20 наметів з написом "Продторг" від імені кандидата в депутати Верховної Ради від ПР Володимира Медяника, де виборцям роздавали талони на безкоштовні продовольчі пайки.

У Новопсковському районі, у Сєвєродонецьку і Рубіжному спостерігачі від опозиції зафіксували масове голосування "мертвих душ" на виборчих дільницях.

У повідомленні наголошується, що в окрузі № 109 досі існує загроза масової підміни протоколів та спотворення результатів виборів.

"На руках у представників опозиції знаходяться оригінали протоколів, які були передані спостерігачам для зняття копій через брак протоколів на дільниці. Тим не менш, закон передбачає наявність на кожній виборчій дільниці 200 примірників протоколів", - зазначає партія.

Крім цього, на виборчих дільницях Алчевська, Кіровська та Антрацитівського району спостерігачі від опозиції протягом дня фіксували порушення членами комісій, які обладнали своє робоче місце таким чином, щоб спостерігачі не могли в повному обсязі відстежувати їх дії, в тому числі при видачі виборчих бюлетенів.

У повідомленні підкреслюється, що Об'єднана опозиція підготувала десятки позовів до судів області, відправила понад 100 скарг до Центральної виборчої комісії.

Тим часом ЦВК опрацювала вже 27% протоколів. Партія регіонів зберігає лідерство з 37,09%, опозиційна "Батьківщина" набрала поки 20,79%. На третьому місці Компартія з 15,38%, далі йде УДАР з 12,57%. Замикає п'ятірку лідерів "Свобода" з 7,43%. А в мажоритарних округах лідирують представники Партії регіонів.


http://ukranews.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua