Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-10-12 15:34 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському підведено підсумки десятого ювілейного загальноміського конкурсу благоустрою міста „Моє квітуче місто.“

У великій залі міського палацу культури за участю Голови Верховної Ради України Володимира Литвина та представників громади міста у святковій обстановці підведено підсумки десятого ювілейного загальноміського конкурсу благоустрою міста „Моє квітуче місто.“ У вестибюлях палацу зі смаком оформлено виставки квітів, картин місцевих художників, малюнків вихованців школи мистецтв, організовано продаж насіння і розсади квітів. Перед початком святкового заходу на площі імені Лесі Українки місцевими комунальниками було продемонстровано 9 одиниць снігоприбиральної техніки, яка є на озброєнні у ТОВ „Міськкомунсервіс“, три з них придбані цього року за кошти з державної субвенції на соціально-економічний розвиток міста, отриманої за сприяння В.М.Литвина.


За ініціативність, креативність та винахідливість у поліпшенні ландшафтного дизайну, квіткового оформлення клумб і газонів мешканців міста, трудові колективи, об’єднання були відзначені Дипломами переможців. Також вони отримали і Сертифікати на придбання цінних подарунків з метою прикрашання та благоустрою своїх установ та прилеглої території. Фахова конкурсна комісія визначила загалом 33 активних учасника щорічного загальноміського змагання.

У номінації „Краща територія біля приватного будинку“ трьома кращими стали Шведюк Катерина Володимирівна (3 провулок Тельмана, 4), Панченко Надія Петрівна (вул.Радянська, 47а) та Карплюк Клавдіїя Леонідівна (вул.Тельмана, 1 кв.8.). У номінації „Краща територія навколо багатоповерхового будинку“ дипломантами визначено дев’ятиповерхівки на вул.Соборності, 13 (ОСББ „Згода“ , кер.Сахненко Л. М.), будинок на вул.Толубко, 16 (КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“, директор Прусак Б. О.) і багатоповерхівку на вул.Ушакова, 13 (ОСББ „Містечко „Морське“,кер.


Селезньов В. О.). У номінації „Краща територія біля офісу, установи“ перемогли КП „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ (Левицька А.П.), релігійна громада храму Христа Царя Всесвіту(вул.. Челюскінців) і ділянка біля офісу приватного нотаріуса Плюйка В. П.. „Кращою територією біля військової частини“ визнана територія 12-го інженерного полку(Борісов М.М.).

За належне утримання своїх територій відзначено навчальні заклади - ЗОШ №8 (Марчук А.В.), професійний ліцей (Паламарчук М.Є.) та промислово-економічний технікум (Сімчук В.В.). Серед дошкільних навчальних закладів найпривабливіше доглянуті території біля ДНЗ №15 (Лопатюк В.І.), ДНЗ №4 (Башинська Л.О.) і ДНЗ №6 (Медведчук З.П.). У номінації „Краща територія біля медичного закладу“ дипломи одержали міськрай ТМО (Борис В.М.) та районна санітарно-епідеміологічна станція (Прохор Л.М.).


Вручено диплом та сертифікати літературно-меморіальному музею Лесі Українки (Римська В.О.) як закладу галузі культури та Мостович Ірині Вікторівні (вул.Шевченка, 26 кв.32) за кращий уквітчаний балкон. Почесною грамотою Новоград-Волинської міської ради відзначено директорів медичного коледжу Солдовник О.В. та ЗОШ №5 Капчинська Л.А. за перемогу у номінаціях обласного конкурсу „Моє квітуче Полісся“

Конкурсна комісія вирішила відзначити подякою міського голови з врученням цінного подарунку найактивнішого організатора щорічного конкурсу та акцій з благоустрою міста міську організацію жінок (Сахненко Т.Р.), а цього року - ще й за квіткове оформлення площі імені Лесі Українки, також працівницю міської ради Мосейчук В.В. і квітникарів Ясіневич Н. П., Поліщук В. М. за активну участь у квітковому оформленні клумб міста. Також подяку міського голови отримали директор музею родини Косачів Куценко С.В. за квіткове оформлення території навколо установи та голова квартального комітету „Громадський прогрес“ Присяжний В.П. за благоустрій алеї Героя Радянського Союзу Ліпаткіна. За оформлення території біля приватного будинку заохочувальні цінні подарунки вручено Гнітецькій Л. В. (вул.Войкова, 27/2), Гороницькій Т.С. (вул.Соколіна, 22), Ковалю Ю. М. (вул.Житомирська, 87), Христич В. І. (4-й провулок Червоноармійський, 1), Захарчуку А. К. (вул.Макаренка, 20), Рассадіній Л. Є. (вул.Лянгуса, 19), Чижиковій Г. В. (вул.Декабристів, 11/2), Лобановій Р. Ф. (вул.Лянгуса, 17А).

Голова міської жіночої ради Тамара Сахненко вручила диплом переможця конкурсу „Моє квітуче місто“ і почесному гостю свята шанованому земляку Володимиру Литвину за активне сприяння та внесок у процвітання своєї малої батьківщини.

Насамкінець керівник територіальної громади міста Володимир Загривий та Голова Верховної Ради України, кандидат у народні депутати В.М. Литвин підписали угоду про соціальне партнерство з громадою Новограда-Волинського.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua