Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-09-20 17:47 | Коростень
Дитячі посмішки, радість та здійснення мрій

Вже третій рік поспіль, позашкільні заклади влаштовують справжнє свято для дітей. Щороку організатори запрошують маленьких гостей свята в чарівну, казкову країну мрій.

В цьому році на свято, яке відбулося 18 вересня, завітали понад 250 дітлахів. Для них було проведено безліч цікавих конкурсів, танцювальний марафон, лунали пісні у виконанні юних гуртківців. Завдяки казковим персонажам мультфільму „Маша та Ведмідь”, навіть дорослі гості мали змогу поринути в дитинство. Під час ігрової та розважальної програми всі бажаючі мали змогу познайомитися з роботою гуртків, розкрити свої таланти під час проведення майстер-класів.
Цінними подарунками та грамотами були відзначені кращі керівники гуртків та гуртківці. Кожна дитина отримала подарунки та солодощі, які люб’язно надали спонсори свята – міський комітет Комуністичної партії.

Наприкінці свята під чарівні мелодії дитячих пісень в небо випустили кульки, на яких були написані мрії дітей.

Відділ освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua