Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-09-07 12:56 | Біла Церква
Білу Церкву відвідав Прем’єр-міністр країни Микола Янович Азаров

На позаминулому тижні Білу Церкву відвідав з робочою поїздкою Прем’єр-міністр країни Микола Янович Азаров. У рамках візиту міністр взяв участь в урочистій церемонії введення в експлуатацію другої черги новозбудованого Білоцерківським домобудівним комбінатом житлового будинку для малосімейних, що на вулиці Калініна, 4, ознайомився з функціонуванням дошкільного навчального закладу комбінованого типу №38 «Горобинонька», а також перерізав стрічку під час відкриття після реконструкції міської дитячої поліклініки. В ході відвідин названих куточків міста Прем’єр-міністр знаходив час поспілкуватися з людьми, інформуючи їх про основні засади політики нинішньої влади в сенсі соціально-економічного розвитку країни.


Тож про сам візит – ширше.


Біла Церква сподобалася Прем’єр-міністру… дорогами та розбудовою житла

Микола Янович Азаров, беручи участь у здачі під ключ другої черги будинку, поцікавився самим його плануванням. Тому й завітав до кількох квартир новоселів. Після оглядин було помітне на його обличчі задоволення від побаченого. Адже житло побудоване з сучасних комплектуючих крупнопанельного домобудування, із застосуванням передових енергозберігаючих технологій. (Будинок має свою дахову котельню, у кожному помешканні – всі можливі лічильники, пластикові вікна, утеплені, надійні вхідні двері і т. ін.). До сказаного варто наголосити, що будинок зведений для забезпечення житлом військово-службовців, а також для продажу квартир на основі державних програм. Одна з котрих – «Доступне житло».


Приємна деталь: за народною традицією новосіль, Микола Янович без подарунків не переступав пороги помешкань. Одній із сімей він подарував мікрохвильову піч.


Глава Уряду України, мимохідь розмовляючи з новоселами та іншими жителями мікрорайону, наголошував на стратегії житлового будівництва в країні в цілому. За його словами, успіх у цій справі настане тільки тоді, коли держава та населення почуватимуться партнерами, союзниками. А для цього потрібні для довіри людей довготермінові житлобудівні державні програми, щонайменше на 15-20 років. Тільки за таких умов можливі капіталовкладення з боку бізнесу, потенційних господарів житла. Сьогодні одна з державних Програм, котра передбачає

3-відсоткове кредитування на 15 років для придбання житла, починає успішно приживатися в країні.


Біла Церква сподобалася Прем’єр-міністру… дорогами та розбудовою житла

«Наша мета,-зазначив Микола Азаров,- зробити житло доступним для вчителів, медиків, військовослужбовців».


Микола Азаров також побував, хоча й недовго, у дошкільному закладі «Горобинонька». Як мовиться, Прем’єр-міністру показали все, аби довести, що дитячий заклад добре функціонує і вже сьогодні готовий до нового навчального року, приймаючи в класи першокласників. Потрібно зазначити, що дошкільний заклад є одним з найкращих у місті. Він тим привернув увагу Прем’єр- міністра, що в ньому, поміж здорових дітей, перебувають, лікуються, проходять профілактику і діти з порушеннями функцій зору.


Не поминув глава Уряду й ще один об’єкт – міську дитячу поліклініку, яка приступає до роботи після реконструкції. Після гостинного прийому з боку медпрацівників цього закладу, Миколі Яновичу випала честь започаткувати саме відкриття медичного закладу - перерізати стрічку до парадного його входу.


Оглядинами поверхів, кабінетів, палат глава Уряду теж був задоволений. Тож виступаючи перед широкою аудиторією медпрацівників, інших присутніх, він з піднесеним настроєм наголошував на значимості цього лікарняного закладу. За його словами, поліклініка – сучасний європейський профільний заклад.


(«Я знаю, что говорю, потому что поликлиника соотвествует всем європейским стандартам лечения детей…»,-неодноразово наголошував Микола Азаров).


Дійсно, в поліклініці розміщені сучасна клініко-діагностична, бактеріологічна лабораторії, рентгенологічне відділення. Для роботи лікарів закуплено біохімічний аналізатор, мікроскопи, гематологічний аналізатор… Поліклініка здатна обслужити щонайменше 780 дітей за добу.


Після відвідин цих закладів міста, Микола Янович провів широку розмову на кшталт прес-конференції із представниками ЗМІ області, відповідаючи і на запитання медичних працівників.


Біла Церква сподобалася Прем’єр-міністру… дорогами та розбудовою житла

На чому наголошував глава Уряду? Насамперед на позитивних враженнях від побаченого у Білій Церкві. Його приємно вразили в основному відремонтовані дороги, розбудова житла, приуроченого виконанню державних програм, у тому числі й Програмі «Доступне житло». Прем’єр-міністр відмітив добрим словом соціальну сферу міста. Зокрема, роботу дошкільних закладів. Особливо наголосив на тому, що у місті немає черги на перебування дітей у яслах-садках.


Микола Азаров у довірливій розмові з білоцерківцями торкався багатьох тем та різнобічної тематики нагальних проблем так званого місцевого рівня, з якими він стикається майже щоденно. Так він зазначав, що незважаючи на те, що населеним пунктам надаються допомоги з вищестоячих бюджетів, реалізація коштів проводиться не однаково: в одному місті чи містечку і дороги відремонтовані, і соціальна сфера не занепадає, а в інших – все навпаки. Отже, справа не тільки в коштах, а в бажанні місцевої влади працювати для людей.


Біла Церква сподобалася Прем’єр-міністру… дорогами та розбудовою житла

Прем’єр-міністр мимохідь торкнувся зовнішньої економічної політики країни. Зокрема торгово-економічних відносин з рядом країн Європи та Сходу, наголошуючи на підйомі конкурентоспроможності наших товарів. Тому країна серйозно взялася за відкриття зовнішніх ринків, «проштовхуючи» на їх терени вітчизняних виробників. Україна також зацікавлена в створенні сприятливих умов для інвесторів та інвестицій.


Микола Азаров наголошував, що незважаючи економічну кризу, яка охопила чи не всю Європу, у першому півріччі ВВП України збільшився на два відсотки. Більше того, зростання промислового виробництва у липні поточного року, у порівнянні з червнем, зросло на три відсотки. Зростання в цілому відбулося завдяки видобувній промисловості та виробництву електроенергії. На жаль, як і в багатьох інших країнах, спостерігається спад виробництва в деяких галузях промисловості. Нині є виробничі проблеми у машинобудівників та металургів.


Ти попри названі негаразди, наголосив Микола Янович, Уряд України і надалі піклуватиметься про добробут населення, перейматиметься соціальною сферою, дбатиме про виконання на місцях державних соціальних ініціатив та програм.


Прем’єр-міністра супроводжували голова облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, міський голова Василь Савчук, представники Міністерства охорони здоров’я, депутати міськради, члени виконавчого комітету та чимало посадовців підприємств, установ та закладів міста.

http://www.grif.kiev.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua