Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-08-23 15:14 | Прилуки
Прилуки: Депутати навчалися та готувалися до сесії

22 серпня т.в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сергій Чміль провів навчання для депутатів міської ради на тему “Про забезпечення виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” та постанов Центральної виборчої комісії, прийнятих на виконання Закону України “Про вибори народних депутатів України”.


На спільному засіданні постійних депутатських комісій, що відбулося після навчання, депутати опрацьовували матеріали, подані на розгляд 35 сесії міської ради, яка відбудеться 30 серпня о 9.00 в сесійній залі міської ради. На розгляд сесії вносяться наступні питання:


Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міськвідділу міліції на території міста. Про хід виконання міської Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки.


Про роботу виконавчого комітету міської ради за ІІ квартал 2012 року.


Про затвердження міської цільової Програми «Проведення енергетичного аудиту котелень м.Прилуки Чернігівської області».


Про затвердження міської цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки.


Про затвердження Положення про Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Про затвердження Статуту Прилуцької гімназії №1 ім.Георгія Вороного.


Про затвердження списку присяжних Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області.


Про виконання доручень виборців,зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради на 31 сесії міської ради від 31 травня та на 32 сесії міської ради від 26 червня поточного року.


Окрім того, на розгляд сесії буде внесено ряд бюджетних та земельних питань. Також будуть розглянуті зауваження та пропозиції депутатів міської ради.


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua