Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-08-23 12:40 | Нікополь
Нікополь відзначив День Державного Прапора

 

 Нікополь        23 серпня, у День Державного Прапора, над Нікополем замайорів величний національний стяг. Святкова церемонія підняття Державного Прапору України відбулася біля адмінбудівлі міської ради. У заході взяли участь керівництво міста, представники громадськості, учнівська і студентська молодь.

Зі словами вітання до присутніх звернувся міський голова Руслан Токар. Він зазначив, що державний прапор об’єднував під своїми полотнищами захисників рідної землі, і сьогодні надихає нас до розбудови країни. Також мер привітав усіх зі святами побажав здоров’я, і нових звершень.

Цього ж дня, юнаки і дівчата, яким напередодні свята виповнилося 16 років, отримали паспорти. В святковій атмосфері міський голова вручив десятьом нікопольцям офіційний документ та побажав молоді бути гідними творцями сучасної держави.

Нікополь

 
 Прес-служба міської ради
 
 
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua