Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-06-18 11:15 | Прилуки
Відбувся виїзний семінар-тренінг “Брендинг міст. Презентація Чернігівської області”

14 червня в сесійній залі міської ради відбувся виїзний семінар-тренінг “Брендинг міст. Презентація Чернігівської області”, який підготував Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Учасниками семінару були посадові особи місцевого самоврядування, депутати міської ради, представники навчальних закладів, закладів культури та інші категорії слухачів. 

Семінар провів заступник начальника відділу культури Чернігівської міської ради Юрій Ткач, який під час конверсаторіуму ознайомив присутніх із загальними поняттями брендингових територій та основними підходами до створення брендингу. 

До речі, місто Прилуки вже зробило перший крок у цьому напрямку. 22 березня поточного року міська рада ухвалила рішення про проведення публічного творчого конкурсу на визначення логотипу та слогану міста Прилуки з 01 квітня по 01 вересня 2012 року. Цим же рішенням затверджено Положення про конкурс на визначення логотипу та слогану міста Прилуки „Бренд рідного міста”. Інформаційне забезпечення проведення конкурсу покладено на управління економічного розвитку міської ради. Відповідно до умов переможцю конкурсу передбачено грошову винагороду.


Відділ інформаційно-аналітичного
забезпечення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua