Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-06-12 16:42 | Хмільник
Хмільник: Землевпорядникам скасують ліцензію, замінивши її на персональну сертифікацію - відповідний законопроект вже підготовленоДержавне агентство земельних ресурсів на своєму сайті опублікувало законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо дерегулювання господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та земле оціночних робіт)».

Проект закону розроблено з метою створення правової можливості для виконання завдань, висунутих Національним планом дій на 2012 рік. Дерегулювання господарської діяльності у сфері землеустрою і оцінки земель, і скасування ліцензування господарської діяльності дозволить ввести нову більш ліберальну модель державного регулювання, яке базується на оцінці здатності фахівців виконувати відповідні роботи (сертифікацію).

До повноважень центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у сфері землеустрою пропонується віднести здійснення сертифікації інженерів-землевпорядників, створення Кваліфікаційної комісії, ведення Державного реєстру виконавців робіт із землеустрою та Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Законопроект також спрямовано на підвищення персональної відповідальності землевпорядників. Так, документація із землеустрою та її відповідність положенням нормативно-технічних документів, державних стандартів, норм і правил буде завірятися підписом і особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника.


Віктор Штефанюк,
начальник відділу Держкомзему у м. Хмільнику Вінницької області

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua