Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-05 17:21 | Миргород
Із 27 березня у Миргороді розпочався двомісячник благоустрою та озеленення.

Із 27 березня у Миргороді розпочався двомісячник благоустрою та озеленення. А щороку у квітні проводиться Всеукраїнська акція "День довкілля". Така ініціатива започаткована у 1997 році Указом Президента України "Про День Довкілля" з метою приведення в належний санітарний стан населених пунктів, місць масового відпочинку та створення зелених насаджень. У цьому році масштабна акція припадає на 21 квітня. У цей день усі охочі мають нагоду виконати практичні заходи з благоустрою та озеленення населених пунктів, упорядкувати природоохоронні об'єкти та території.

Наші екологічні зусилля об'єднає також згуртоване прибирання території міста 6 квітня, щоб перед Христовим Воскресінням навести лад у нашому місті. Адже єднання з природою - це вибір, що відображає потребу для всіх i кожного: визнати нашу роль у збереженні тендітної Планети.

Шановні миргородці!


Від імені міської ради, її виконавчого комітету висловлю щиру вдячність усім активістам екологічного руху, трудовим колективам, громадсько-політичним організаціям, усім краянам, які беруть активну участь у прибиранні прилеглих прибудинкових територій, озеленюють їх, підтримують чистоту, стверджуючи любов до отчого краю конкретними справами, і є гарним прикладом для інших.

У багатьох випадках достатньою умовою для цього є наша добра воля, небайдужість і відповідальність за свої вчинки, культуру виробництва і природокористування. Звертаюся до громадських організацій, досвідчених керівників і спеціалістів підприємств, господарів, до енергійної учнівської та студентської молоді, до всіх, хто бачить у гармонії природи велич її творця, хто вільний від байдужості, кого хвилює доля нашого міста, дітей та онуків.

У ці весняні дні, коли здійснюється споконвічне таїнство оновлення всього живого, відновимо славний дух народних традицій! Станьмо всією громадою на захист нашого довкілля!

Вийдемо 6 квітня, у День чистоти і довкілля, разом у наш рідний дім - рідне місто, приберемо його територію, посадимо дерева і квіти, продовжимо започатковану у минулому році акцію з висадки бузку, наведемо лад на прибережних смугах. Хотілося б, аби ця доброчинна акція згуртувала якнайбільше миргородців.

І найголовніше: якщо робота, спрямована на оздоровлення довкілля, стане щоденною життєвою потребою, перетвориться у громадський рух, то кожен куточок нашого міста стане гарнішим, краєвиди - мальовничішими, а наш рідний дім - Миргород - найкращим!

Із повагою міський голова С.П. Соломаха

За матеріалами myrgorod.pl.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua