Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-05 17:10 | Ковель
Після вимушеної перерви у Ковелі знову запрацював муніципальний духовий оркестр

З лютого Ковельський муніципальний духовий оркестр відновив свої репетиції і старанно готується до чергового нового-старого виходу на місцеву сцену, який відбудеться у день святкування Великої Перемоги - 9 травня. Задля цієї значущої події музиканти готують оновлену програму. На жаль, нестабільність у фінансовому житті міста, зокрема, та держави, в цілому, призвела до того, що керівництву Ковеля довелося майже на чотири місяці призупинити діяльність духового оркестру, оскільки людям не було чим платити за роботу. В міській казні грошей вистачило лише на 9 місяців і все.

Проте, назавжди відмовитись від духового оркестру в мерії не могли, оскільки добре розуміли, що Ковелю, другому місту в області за чисельність жителів, такий колектив конче необхідний.

До того ж, інші міста обласного підпорядкування та Луцьк вже задовго до ковельчан створили та користуються послугами власних муніципальних оркестрів. Для них вони стали візитною карткою.

Отож поміркувавши над ситуацією, що склалася, у мерії ретельно взялися шукати гроші на відновлення роботи оркестру і в лютому знову всіх запросили на репетиції. Як не дивно, але саме в лютому торік у Ковелі з’явився духовий муніципальний оркестр, який мріяли та намагалися створити вже не один рік, і ось знову його відродили у тому ж таки лютому, але вже в 2012.

Нагадаємо, що відновлений муніципальний оркестр проводить свої репетиції на базі Народного дому «Просвіта».

В його складі досвідчені та ще зовсім юні музиканти, яких диригенту та керівнику оркестру Василю Марцинковському було не легко підшукати.

-- Адже, - як він сам каже,- музик в місті багато, проте не кожен з них має бажання працювати в муніципальному оркестрі. Йому довелося докласти багато зусиль, щоб 20 талановитих людей об’єднати в команду і навчити їх виконувати один великий музичний твір.
Рівно через рік, після свого першого виступу, ковельські музиканти знову вийдуть на сцену. І виконають чимало воєнних та післявоєнних пісень і мелодій, які так полюбляють слухати та підспівувати наші сивочолі визволителі – ветерани Великої Вітчизняної війни. Та й не тільки вони.

За матеріалами prokovel.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua