Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2012-04-04 17:23 | Новоград-Волинський
Рибалити на час ходу риби на нерест заборонено

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
ГОЛОВНІ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ. ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РПІІАЛЬСТВА У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІНАКАЗ

З0 березня 2012р. м.Житомир №31


Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,
інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних
об'єктах в зоні діяльності Головною державного управління
охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів
та регулювання рибальства у Житомирській області в 2012році


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року № 1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», згідно пп.8.1, 8.2, 8.3 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99р. № 23, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.99р. за №326/3619, «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.99р. №19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.99р. за №269/3562 згідно п. 3.14, 4.4, 4.5, наказу Державного агентства рибного господарства України від 28.03.12 №150, з метою охорони, відтворення водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні діяльності Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Житомирській області у 2012 році,-

НАКАЗУЮ:
1. Заборонити всяке рибальство на час ходу риби на нерест і на період відкладення ікри в наступні терміни:
- на річках та їх притоках з 05 квітня по 25 травня;
- на водосховищах та ставках з 05 квітня по 14 червня;
- у новостворених водних об'єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктів (в межах діяльності управління) з 05 квітня по 30 червня (включно).
2.3аборонити всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період виношування ікри, личинок першої і другої линьок з 05 квітня по 25 червня і з 20 липня по 10 вересня.
3. Заборонити в терміни, вказані в п.1 наказу, пересування будь-яких плавзасобів, що належать громадянам та організаціям, за винятком суден державних контролюючих органів, що здійснюють нагляд в сфері охорони водних біоресурсів, а також проведення рятувально-пошукових робіт та в інших екстремальних випадках. Крім цього заборонити в нерестовий період на акваторії водосховищ і річках проводити гідромеханізовані, днопоглиблювальні, вибухові та інші роботи, добування будівельних матеріалів.
4. Дозволити любительський і спортивний лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту та в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею. Користувачам водойм позначити місця для любительського рибальства.
5. Провести трьохмісячник охорони рибних запасів у водоймах області з 05 квітня по 30 червня 2012 року.
6. Користувачам водойм та рибогосподарським організаціям не допускати різких коливань рівня води у водоймах, забезпечити виконання планів зариблення та рибоводно-меліоративних робіт.
7. Інспекторському складу та іхтіологічній службі управління:
7.1. Довести до відома та оповістити через пресу, радіо, телебачення, інтернет населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів та проведення трьохмісячника з їх охорони.
7.2. Посилити охорону водойм, особливо нерестилищ і шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм користувачів, громадськість, підприємства, установи, організації.
7.3. Осіб, які порушують Правила заборони лову риби у нерестовий період, притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства.
8. Просити райдержадміністрації, міськвиконкоми, управління МВС України в Житомирській області, Житомирський прикордонний загін, обласне виробниче управління меліорації і водного господарства, Державну екологічну інспекцію у Житомирській області. Житомирську дільницю Прип'ятьського регіонального представництва держфлотінспекції України, обласну раду Українського товариства мисливців і рибалок посилити контроль за дотриманням Правил рибальства, здійснення заходів щодо охорони і відтворення рибних запасів у водоймах області. 


Начальник управління 
В.Ю.Петренко

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua